Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 21.05.2019
Ilość odwiedzin: 125295255
Aktualnie użytkowników: 1545
W tym zalogowanych: 15

 

Aktualności

strona 5 z 10

13.03.2019

Trwa wiosenna kampania rekrutacyjna Deloitte

Rekrutacja już tylko do 11 kwietnia !!! Na studentów czeka ponad 200 różnorodnych płatnych i merytorycznych praktyk w działach: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Konsultingu i Doradztwa Finansowego, a także w Kancelarii Deloitte Legal i zespołach technologicznych. Program dedykowany jest studentom co najmniej trzeciego roku i absolwentom, mającym zdolności analityczne i dobrze mówiącym po angielsku. Niezależnie od kierunku studiów. Aplikacje online można przesyłać do 11 kwietnia.

05.04.2019

Biuro Karier Studenckich PŚ Gra o Karierę!


Zobacz przygotowaną przez nas ofertę!
Sprawdź ofertę pozostałych biur karier.

04.04.2019

Szansa na sukces! Kompleksowy program szkoleń zawodowych przedstawicieli handlowych

Projekt "Szansa na sukces! Kompleksowy program szkoleń zawodowych przedstawicieli handlowych" realizowany przez ELAMED Sp. z o.o. Sp. k. jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi priorytetowej: XI. Wzmocnienie potencjału edukacyjnego, Działania: 11.3 Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego dla potrzeb lokalnego rynku pracy- kształcenie zawodowe osób dorosłych z Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.
Wsparcie w ramach projektu adresowane jest do osób, które pracują, uczą się lub zamieszkują na obszarze województwa śląskiego w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i z własnej inicjatywy zgłaszają chęć uczestnictwa w szkoleniach i kursach
Więcej informacji na stronie

04.04.2019

Trwa rekrutacja do projektu "Samodzielni-Niezależni"

Wsparcie trenera pracy w procesie zatrudnienia wspomaganego osób z niepełnosprawnością

Celem projektu jest trwałe zatrudnienie osoby z niepełnosprawnością na otwartym rynku pracy.

Osoby biorące udział w projekcie, otrzymają indywidualne wsparcie interdyscyplinarnych zespołów specjalistów:
- trener pracy
- doradca zawodowy
- psycholog
świadczone zgodnie z pięcioma etapami zatrudnienia wspomaganego:
- Zaangażowanie klienta
- Tworzenie profilu zawodowego
- Znajdowanie pracy
- Zaangażowanie pracodawcy
- Wsparcie w miejscu pracy i poza nim

Stałe wsparcie przez trenera jest gwarantem bezpieczeństwa dla obu stron: dla osoby zatrudnionej - pomaga utrzymać trwałości zatrudnienia i rozwiązywać napotkane trudności, dla pracodawcy - zapewnieniem prawidłowego wykonywania obowiązków przez osobę zatrudnioną.
Wszelkie informacje pod nr. kom. 503 634 227 lub ul. Strzelców Bytomskich 11, 41-500 Chorzów . Więcej informacji o projekcie na stronie

Projekt realizowany przez Wrocławski Sejmik Osób Niepełnosprawnych i finansowany ze środków PFRON realizowany na obszarze województwa śląskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego.

04.04.2019

Rozwijaj swoją karierę z DB Schenker

DB Schenker po raz ósmy zaprasza studentów i absolwentów uczelni wyższych do udziału w 3-miesięcznym, płatnym programie stażowym. Aplikować można do 31 maja 2019 roku na stronie.
Program stażowy potrwa od lipca do końca września. Uczestnicy otrzymają umowę o pracę, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowo-rekreacyjnych. Operator logistyczny zapewni stażystom wsparcie indywidualnych opiekunów. Dzięki programowi stażowemu studenci i absolwenci kierunków związanych z logistyką oraz transportem będą mogli poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę, a także zyskają szansę otrzymania oferty pracy po odbytym stażu.
Stażyści zdobędą doświadczenie realizując działania m.in. w działach związanych z procesem terminalowym, operacjami i zarządzania siecią logistyczną. Kandydaci mają możliwość wyboru miasta i działu, w którym chcą obywać staż. Łącznie przygotowano 18 stanowisk w 11 lokalizacjach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Kielcach czy Rzeszowie.


03.04.2019

IV edycja konkursu o płatne praktyki "Mój Rozwój"

strona 5 z 10

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl