Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 24.02.2020
Ilość odwiedzin: 148874633
Aktualnie użytkowników: 2242
W tym zalogowanych: 8

 

Aktualności

strona 5 z 14

18.12.2019

Konkurs L'Oréal Brandstorm 2020

Trwają zapisy do kolejnej edycji międzynarodowego konkursu L'Oréal Brandstorm 2020 dla studentów z Polski i Krajów Bałtyckich!
Zadaniem uczestników jest zaproponowanie rozwiązania, które pozwoli w przyszłości ograniczyć lub wyeliminować użycie plastiku w branży beauty, nie tylko za pomocą modelu biznesowego, ale również poprzez zmianę sposobu myślenia konsumentów.
Nagrodą w konkursie jest 3-miesięczny staż we Francji, w największej na świecie przestrzeni co-workingowej dla start-upów ? Station F, w trakcie którego zwycięska drużyna będzie pracować nad
Do 15 marca 2020 r. 3-osobowe zespoły mogą zgłaszać swój udział: KLIKNIJ.

18.12.2019

EF otwiera drzwi międzynarodowej edukacji dla studentów uczelni wyższych

EF Stypendium Językowe to szansa dla studentów z polskich uczelni na naukę języka angielskiego za granicą oraz zdobycie doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku. Stypendium jest warte ponad 40 000 PLN i obejmuje 4-tygodniowy kurs języka angielskiego, a następnie 4-tygodniowy program stażowy w jednym z 29 miast, w których EF ma swoje szkoły językowe (USA, Kanada, Singapur, Australia, Malta, Wielka Brytania, Irlandia lub RPA). Fundator stypendium pokrywa także koszt przelotu w obie strony, zakwaterowanie oraz wyżywienie. Stypendium EF przyznawane jest niezależnie od ocen, semestru i programu studiów. Więcej informacji ZOBACZ.

18.12.2019

BioLAB 2020-21 - zapraszamy do aplikowania!

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta zaprasza studentów i doktorantów nauk biologiczno-chemicznych do składania wniosków do Programu BioLAB 2020-21. Nabór wniosków trwa do 1 lutego 2020 r.
Program BioLAB umożliwia odbycie rocznego stażu badawczego w laboratorium znajdującym się w jednej z czterech instytucji w USA.
Podczas stażu studenci prowadzą samodzielne badania w nowoczesnych laboratoriach, których wyniki często są publikowane w recenzowanych czasopismach naukowych. W niektórych przypadkach mają również możliwość wykorzystania wyników badań do pracy magisterskiej/doktorskiej w uczelni macierzystej.
Informacje dla kandydatów i formularz zgłoszeniowy POBIERZ.

28.11.2019

Program dla Absolwentów - F15 Graduate Programme

Arla Global Shared Services zachęcamy do zapoznania się z ofertą międzynarodowego, 2-letniego stażu menedżerskiego, organizowanego rokrocznie dla absolwentów uczelni wyższych (poziom licencjata wzwyż, do 2 lat od daty ukończenia studiów) - F15 Graduate Programme. Szczegóły.

28.11.2019

Zostań ambasadorem oprogramowania Allplan w Polsce!

Studiujesz budownictwo lub architekturę? Interesujesz się technologią BIM i nowoczenymi rozwiązaniami wspomagającymi pracę projektantów? Jesteś osobą samodzielną, zdescyplinowaną, komunikatywną i posiadasz zdolności organizacyjne? Zostań oficjalnym ambasadorem oprogramowania Allplan w Polsce i zadbaj o swoją przyszłość zawodową!
Udział w programie ambasadorskim Allplan to doskonała okazja, aby ponieść swoje kwalifikacje, zdobyć cenne doświadczenie i postawić piewsze kroki na rynku pracy.
Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej.

28.11.2019

Liga Odpowiedzialnego Biznesu - rekrutacja ruszyła!

Wystartował nabór zgłoszeń do 16. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
Studenci, którzy zakwalifikują się do programu, wezmą udział w warsztatach z ekspertami CSR, zdobędą praktyczne umiejętności z zakresu m.in. zarządzania i komunikacji projektami, wystąpień publicznych, współpracy - zwłaszcza z biznesem. To także ambasadorzy lokalni, popularyzujący wiedzę o odpowiedzialności społecznej w swoim regionie. W poprzednich edycjach reprezentowali oni m.in. następujące uczelnie: Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Zielonogórski, UMCS w Lublinie, Akademię Górniczo - Hutniczą w Krakowie oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
Szczegóły na stronie odpowiedzialnybiznes.pl.

strona 5 z 14

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl