Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 29.05.2020
Ilość odwiedzin: 156446031
Aktualnie użytkowników: 1183
W tym zalogowanych: 2

 

Aktualności

strona 5 z 11

17.04.2020

Rekrutacja do 18. edycji wakacyjnego stażu IT Comarch trwa!

Jesteś studentem II-V roku na kierunkach informatycznych, bądź telekomunikacyjnych? Interesujesz się programowaniem i chcesz zdobyć doświadczenie w branży IT? A może chcesz rozwijać się przy projektach dla największych operatorów telekomunikacyjnych? Aplikuj na staż Comarch w profilu programistycznym, bądź telekomunikacja!

Wejdź na naszą stronę - KLIKNIJ!. Wybierz profil, który najbardziej Cię interesuje. Prześlij nam swoje CV.
Śpiesz się! Czas na aplikacje masz do 28 kwietnia

30.03.2020

L`Oreal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki

Już tylko do 30 kwietnia potrwa nabór do jubileuszowej edycji konkursu stypendialnego L`Oréal-UNESCO Dla Kobiet i Nauki. Już po raz 20. organizatorzy zapraszają młode badaczki do udziału w jednym z najbardziej rozpoznawalnych programów stypendialnych w Polsce. Naukowczynie prowadzące badania z zakresu szeroko pojętych nauk o życiu mają szansę na promowanie swoich osiągnięć naukowych oraz roczne stypendium.

Program jest skierowany do kobiet zarówno na zaawansowanym, jak i początkowym etapie prac badawczych, które chcą zaprezentować wyniki swoich badań oraz plany na ich rozwój. Zgłoszenia do tegorocznej edycji należy przesyłać za pośrednictwem strony. Znajduje się tam regulamin, który określa zasady, warunki i kryteria aplikacji. Badaczki mogą zgłaszać swoje prace w trzech kategoriach: habilitacyjnej, doktoranckiej i magisterskiej, opisując swoją pracę, dorobek naukowy oraz plany dotyczące realizacji badań w obszarze nauk o życiu, m.in. medycyny, biologii, fizyki, astronomii, chemii, biotechnologii. Do programu mogą zgłaszać się kobiety, które mieszkają w Polsce, a w roku wypłacania nagrody nie osiągną 25. roku życia - w przypadku magistrantek, 32. roku życia - w przypadku doktorantek, oraz 40. roku życia - w przypadku habilitantek. Zgodnie z regulaminem kandydatkom, które w trakcie swojej pracy naukowej przebywały na urlopie macierzyńskim przysługuje prawo wydłużenia wyznaczonej granicy wiekowej.
Więcej informacji na stronie

20.03.2020

Katalog ITPiP 2020 - już dostępny!Kliknij i oglądaj.

14.04.2020

Go4Poland - Wybierz Polskę

Fundacja GPW w ramach Programu "Go4Poland - Wybierz Polskę!" wraz z Partnerami organizuje elitarne, wakacyjne staże, warsztaty i mentoring.
Działania Go4Poland kierowane są do Polaków studiujących za granicą, również do uczestników Programu Erasmus.
Pierwsze oferty staży zostały właśnie dodane na portalu. Do wyboru są oferty naszych Partnerów: Budimex, PLL LOT, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Business&Science Poland. Kolejne ogłoszenia będą publikowane sukcesywnie.
Zachęcamy do rejestrowania się
A następnie aplikowania na staże
Wszystkie informacje o Programie "Go4Poland - Wybierz Polskę!" znajdziecie na portalu
Mimo stanu pandemii, Program Go4Poland działa zgodnie z planem. W tej chwili wszystkie działania przygotowawcze odbywają się zdalnie, a staże i warsztaty zaplanowane są dopiero na okres wakacji.
Zapraszamy!

08.04.2020

ZDOBĄDŹ MENTORING ONLINE I WSPARCIE FINANSOWE DO 25 000 EURO NA ROZWÓJ SWOJEGO POMYSŁU!

EIT Digital Venture Program wspiera przedsiębiorcze zespoły z pomysłami na biznes w zakresie technologii cyfrowych, by mogły sfinalizować swoje MVP i rozpocząć działalność. Program oferuje intensywny ośmiotygodniowy program mentoringowy realizowany jednocześnie przez pięciu partnerów regionalnych EIT Digital w Grecji, na Łotwie, w Polsce, Portugalii i Słowenii. Zespoły otrzymują również wsparcie finansowe w wysokości do 25 000 EUR w 3 etapach od MVP, przez rejestrację firmy do znalezienia pierwszego inwestora. Najlepsze zespoły z Polski, Słowacji i Czech będą wspierane przez Krakowski Park Technologiczny i sieć najlepszych ekspertów w Europie.

EIT Digital Venture Program pomaga przedsiębiorczym zespołom
z pomysłami deep tech w:

- Stworzeniu lub dokończeniu MVP
- Założeniu spółki
- Znalezieniu pierwszego inwestora i/lub klienta
- Dołączeniu do europejskiego ekosystemu innowacji
Szukamy:
Multidyscyplinarnych zespołów (jeszcze nie firm) z innowacyjnym pomysłem na biznes, proof of concept lub prototypem w dziedzinie cyfrowego przemysłu, cyfrowej technologii, cyfrowego wellbeing, fintech lub smart cities.
APLIKUJ DO 26 KWIETNIA 2020!
Szczegóły, regulamin i formularz aplikacyjny tutaj
Zwycięskie zespoły z 2019 r. tutaj
Chcesz się dowiedzieć czy Twój pomysł się kwalifikuje do porgramu? Masz pytania? Napisz sbazan@kpt.krakow.pl

Dołącz do naszego wydarzenia na facebooku i bądź na bieżąco!

18.12.2019

Zostań architektem przyszłości ? International VELUX Award

Uwaga studenci architektury! Rejestracja do IX edycji International VELUX Award tylko do 15 kwietnia!

Grupa VELUX zaprasza studentów architektury do wzięcia udziału w IX edycji największego globalnego konkursu International VELUX Award.
Wygrana to zarówno cenne nagrody pieniężne, jak i szansa dla studentów do zaistnienia w międzynarodowym gronie młodych architektów z całego świata, pochwalenie się swoją kreatywnością przed międzynarodowym jury, którego przewodniczącą w tej edycji została znana francuska architektka Odile Decq, a przede wszystkim możliwość pokazania swojej wizji świata. Laureaci otrzymują również nagrody pieniężne.
Rejestracja potrwa do 15 kwietnia 2020 roku - iva.velux.com.

strona 5 z 11

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl