Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

W SIERPNIU ZAPRASZAMY W GODZINACH OD 8:00 DO 16:00

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 18.08.2019
Ilość odwiedzin: 130841004
Aktualnie użytkowników: 2082
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

01.04.2019

Co łączy puszki aluminiowe i podróże?

CANbridge, to część ogólnoeuropejskiej kampanii "każda puszka cenna". Został stworzony dla energicznych studentów z głową pełnych pomysłów. W Fundacji RECAL wiemy, że połączenie pasji, kreatywności i odpowiedniej motywacji jest najszybszą drogą do sukcesu, dlatego postanowiliśmy zachęcić brać studencką do działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Jednocześnie chcemy rozwijać wśród młodych ludzi ich indywidualne talenty oraz takie umiejętności jak zarządzanie projektami czy komunikacja. Budowanie tych wartości jest również misją organizacji AIESEC, dlatego połączyliśmy siły i począwszy od 2019 roku wspólnie rozwijamy CANbridge. W tym roku do zaoferowania mamy serię konkursów, warsztatów oraz oferty współpracy na festiwalach muzycznych.

"Pomysł na konkurs filmowy narodził się po zeszłorocznej edycji International Green Film Festival w Krakowie. Poszukujemy innowacyjnej, artystyczno-edukacyjnej metody, za pomocą której w atrakcyjny sposób przekazywane będą zagadnienia promujące postawy ekologiczne. Chcemy również promować młode talenty oraz podnosić świadomość i edukację społeczeństwa w zakresie recyklingu opakowań aluminiowych." - mówi Bartłomiej Wojdyło - Członek Zarządu Fundacji RECAL.

Udział w konkursie polega na wykonaniu filmu (wybraną techniką, w tym animacja) o długości do 10 minut, którego tematyka ma dotyczyć recyklingu aluminiowych puszek po napojach. Zgłoszenia indywidualne lub grupowe przyjmowane są do dnia 30 czerwca 2019 r.

Nagroda główna w konkursie to voucher na zakup biletów lotniczych o wartości 5000 zł
oraz dodatkowe wsparcie finansowe na wzięcie udziału w Global Volunteer - wolontariacie zagranicznym organizowanym przez AIESEC.

Rozdanie nagród odbędzie się w sierpniu 2019 roku w trakcie uroczystej gali finałowej międzynarodowego festiwalu Cracow Green Film Festival.

Szczegóły, w tym regulamin konkursu znajdują się na www.everycancounts.pl oraz na Fanpage EveryCanCounts Polska.

 powrót

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl