Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 23.03.2018
Ilość odwiedzin: 107677902
Aktualnie użytkowników: 1383
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 6 z 7

16.02.2018

III edycja Programu Laboratorium Kariery

Zapraszamy do aplikowania do Programu Laboratorium Kariery.
Są to roczne, płatne staże (atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę) w Polpharma Biologics w Gdańsku, które rozpoczną się od kwietnia tego roku.
Ponadto w ramach Programu oferujemy stażystom benefity pozapłacowe takie same, jak w przypadku pracowników zatrudnianych w Zakładach Farmaceutycznych Polpharma SA (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków).
Po odbytym stażu istnieje możliwość zatrudnienia w naszej firmie na podstawie umowy o pracę.

Staże dla studentów i absolwentów w tegorocznej edycji noszą nazwę Laboratorium Kariery Plus.
(W tym roku uruchomiliśmy także sekcję dla osób młodszych ? absolwentów techników i liceów - sekcja ta nosi nazwę Laboratorium Kariery.)

Zachęcam studentów i absolwentów do aplikowania za pośrednictwem formularza
Wszelkie dodatkowe informacje o Programie dostępne są na stronie Laboratorium Kariery

13.02.2018

Kto jak nie Ty? Twoja kariera w Twoich rękach.

Patrząc z perspektywy rynku pracy, rok 2018 to idealny czas, aby wziąć sprawę w swoje ręce i odważyć się na świadome kreowanie swojej kariery zawodowej. Jak to zrobić?
Jako zespół Praca.pl chcemy Ci w tym pomóc, dlatego w najnowszy wydaniu Poradnika Praca.pl dowiesz się:
- jak radzić sobie ze stresem, nie tylko na rozmowie kwalifikacyjnej - Rekrutacja bez tremy, Maciej Orłoś dziennikarz prezenter telewizyjny, trener wystąpień publicznych.
- jak zbudować silną markę osobistą i jednocześnie Jak być ferrari na rozmowie kwalifikacyjnej?, Paweł Tkaczyk, prezes agencji brandingowej.
- jak unikać problemów zawodowych przez to co publikujemy na Facebooku - 1, 2, 3... rekruter patrzy, Monika Czaplicka szefowa agencji social media Wobuzz.
- Na co zwrócić uwagę podpisując umowę o pracę - porady prawne Łukasza Prasołka, eksperta prawa pracy.
- praktyczne podpowiedzi i prezentacja aktualnej sytuacji rynkowej w 9 branżach: Bankowość i finanse, Beauty&fashion, Budownictwo, inżynieria i produkcja, FMCG, HoReCa i turystyka, IT i nowe technologie, Medycyna, farmacja i biotechnologia, Sieci handlowe oraz Sprzedaż i obsługa klienta.
Poradnik Praca.pl 2018 kierujemy zarówno do osób rozpoczynających karierę, jak i do tych, które są zainteresowane nadaniem jej nowego kierunku. Kto to zrobi, jak nie TY?

09.02.2018

TRWA NABÓR WNIOSKÓW DO XXXV EDYCJI ŚLĄSKIEGO FUNDUSZU STYPENDIALNEGO

Zgodnie z regulaminem ŚFS o pomoc ze środków Fundacji mogą ubiegać się studenci studiów wyższych, którzy:
- osiągnęli w poprzedzającym stypendium semestrze średnią ocen minimum 4,5;
- udokumentują szczególnie trudną sytuację ekonomiczną (dochód na jednego członka rodziny nie może przekroczyć 870 zł brutto);
- są zameldowani w województwie śląskim;
-nie ukończyli 24 roku życia.
Serdecznie zapraszamy do składania wniosków wszystkich zainteresowanych studentów, którzy mają już zakończoną zimową sesję egzaminacyjną i spełniają wymogi określone w Regulaminie ŚFS. Nabór trwa od 15 lutego do 15 kwietnia 2018 roku. Wniosek należy pobrać ze strony internetowej Funduszu i dostarczyć go osobiście lub wysłać pocztą na adres korespondencyjny (ul. Cicha 20, 40-116 Katowice) wraz z niezbędnymi załącznikami. Zapraszamy do wzięcia udziału!

08.02.2018

Dni Kariery 2018 - wykorzystaj swoją szansę!

Już 26 marca, w katowickim hotelu Angelo odbędzie się 25 edycja targów pracy ? Dni Kariery 2018. Targi kierowane są głównie do studentów i absolwentów śląskich uczelni wyższych. Wydarzenie powstało z inicjatywy międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC, która od ponad 45 lat zrzesza studentów z całej Polski.Celem Dni Kariery jest łączenie świata biznesu ze środowiskiem studenckim. Wymiana doświadczeń i talentów to klucz do rozwoju ich potencjału, a także istotny element silnej gospodarki. Są to najdłużej funkcjonujące w Polsce targi pracy, praktyk i staży. szczegóły

08.02.2018

Oferta bezpłatnych szkoleń dla studentów zaocznych

Zapraszamy osoby w wieku 18-29 lat z woj. śląskiego do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie "Młodzi profesjonaliści - przez szkolenia do zatrudnienia!" współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego.
W ramach projektu oferujemy:
- doradztwo
- szkolenia (czas trwania szkolenia ok. 10-16 dni):
- pracownik administracyjno-biurowy z obsługą klienta,
- pracownik administracyjno-biurowy ze szkoleniem z zakresu HR i kursem komputerowym,
- specjalista ds. sprzedaży z obsługą klienta i kursem komputerowym,
- przedstawiciel handlowy z kursem prawa jazdy.
szczegóły

07.02.2018

Akademia JTestera

Szukasz dziury w całym i dzielisz włos na czworo? Nie boisz się wyzwań i wytrwale drążysz temat? Świetnie! Dołącz do Akademii JTestera i zostań testerem oprogramowania jtester.jcommerce.pl Akademia JTestera to bezpłatny miesięczny kurs dla przyszłych testerów. Aplikuj już dziś - liczba miejsce jest ograniczona.

strona 6 z 7

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl