Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 16.10.2018
Ilość odwiedzin: 116902813
Aktualnie użytkowników: 1313
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 7 z 10

28.06.2018

Pozytywna Energia w IT

Pozytywna Energia w IT to program, w którym przygotowujemy osoby bez doświadczenia informatycznego do zawodu testera oprogramowania, inżyniera wymagań lub analityka biznesowego. Udział w projekcie jest darmowy dla uczestników.
Strona projektu Pozytywna Energia w IT: http://pozytywnaenergia.eu/

Dla kogo?
Program skierowany jest do młodych osób, spełniających następujące kryteria:
- Mniej niż 30 lat
- Zamieszkujący w woj. Śląskim
- Niepracujący
- Nieuczący się w trybie stacjonarnym
Jak to działa?
Zgłoszenia do projektu przyjmowane są przez internetowy formularz rekrutacyjny
Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury, a także dostarczeniu wymaganych dokumentów i zakwalifikowaniu się do projektu kandydat rozpoczyna swoją przygodę w branży IT od spotkania z doradcą zawodowym i podpisania umowy uczestnictwa.


więcej 

19.06.2018

Young Professionals Programme

Ministerstwo Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje, że Sekretariat Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do egzaminu Young Professionals Programme (YPP). Po raz kolejny w gronie 65 państw uprawnionych do wzięcia udziału w egzaminie znalazła się Polska. Młodzi Polacy zainteresowani karierą w ONZ i spełniający kryteria programu mają możliwość przystąpić do egzaminu, po którym mogą zostać międzynarodowymi urzędnikami w Sekretariacie Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Więcej informacji na stronie

19.06.2018

Od Juniora do Seniora

Zapraszamy do kampanii społecznej "Od Juniora do Seniora"
Wejście na rynek pracy to w dalszym ciągu wielkie wyzwanie dla Juniorów, dlatego ponownie chcielibyśmy choć o drobinę w tym pomóc. Niewiele alternatyw to tylko jedna strona medalu. Pamiętajmy, że osoby na początku swojej przygody z programowaniem nie mają pojęcia, jak się za to dobrze zabrać, od czego zacząć, czy też jakich błędów nie popełniać.
Portal Just Join IT to obecnie najpopularniejszy job board dla polskich programistów, staramy się też dawać jak największy wybór tym, którzy mają najtrudniej, czyli właśnie Juniorom, dla których ogłoszenia znajdziesz dokładnie tutaj, jednakże to nie wszystko. Więcej informacji na stronie

19.06.2018

#Map_IT! Mapping Hackathon

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu #Map_IT! Mapping Hackathon. Impreza organizowana jest wspólnie z Kołem Geografów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz z Kołem Naukowym Geodetów DAHLTA AGH.
Konkurs odbędzie się w dniach 17-18 listopada w Krakowie. Hackathon adresowany jest do studentów, doktorantów i absolwentów wyższych uczelni zainteresowanych technologiami mapowymi. Zadaniem drużyn będzie budowa rozwiązania wykorzystującego Here Api w ramach jednego z proponowanych tematów:
- Environment,
- Social Responsibility,
- Smart Cities,
- Smart Mobility, Public Transportation & Logistics,
- Sports & Tourism.

Podczas trwającego 24 godziny hackathonu uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach z Here Api, które prowadzone będą przez pracowników HERE, a także w warsztatach z prezentacji i wystąpień publicznych. Mentorami wydarzenia są przedstawiciele firm i instytucji, którzy będą służyć uczestnikom swoją wiedzą w trakcie trwania prac. Kryteria oceny powstałych projektów będą uwzględniać kreatywność, interdyscyplinarność i możliwość praktycznego wykorzystania.
Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie oraz na Facebooku


14.06.2018

Tubądzin Design Awards

14.06.2018

Weź udział w Studenckim Konkursie Projektowym i wygraj mobilną stację roboczą!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Studenckim Konkursie Projektowym SOLIDWORKS. To możliwość zawalczenia o cenne nagrody oraz uwagę przyszłych pracodawców. Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS to największy i najbardziej prestiżowy konkurs dla młodych inżynierów w Polsce. Jest on organizowany od 2001 roku przez DPS Software Polska. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu wykonanego w oprogramowaniu SOLIDWORKS oraz umożliwienie uczestnikom zaistnienia na rynku inżynierskim. Każdy uczestnik Konkursu otrzymuje pełną wersję oprogramowania SOLIDWORKS Engineering Kit, z licencją ważną do zakończenia konkursu. Zwycięskie projekty są prezentowane na corocznej konferencji SOLIDWORKS World, która w 2019 r. odbędzie się w Dallas.
Tematem projektu może być wszystko - od produktów codziennego użytku, mebli, narzędzi, po skomplikowane maszyny i pojazdy. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Na zwycięzców konkursu czekają wartościowe nagrody, w tym:

-Mobilna stacja robocza HP
-Manipulatory 3DConnexion
-Sprzęt komputerowy
-Profesjonalne szkolenia SOLIDWORKS
-Podręczniki SOLIDWORKS
- Udział w DPS Forum 2018
-Licencje SOLIDWORKS Student Edition 2018-2019

Projekty można zgłaszać do 31 sierpnia, a termin nadsyłania prac mija 14 września. Zwycięzców poznamy w październiku podczas konferencji DPS Forum.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu dostępne są na stronie


strona 7 z 10

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl