Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 22.10.2018
Ilość odwiedzin: 117298522
Aktualnie użytkowników: 1241
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 7 z 11

29.08.2018

Technologiczne innowacje w Krakowie!

Już 17 października w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się największa konferencja dla branży druku 3D w Europie Środkowo-Wschodniej - Printed Conference. Oprócz konferencji, organizatorzy zapraszają na otwarte targi druku 3D oraz Strefę Innowatora, gdzie będzie można zobaczyć najciekawsze projekty wykorzystujące nowe technologie.
Konferencje Printed Conference to miejsce, w którym uczestnicy zdobędą całościowy pogląd na rynek druku 3D, poznają technologie i jej możliwości. Celem wydarzenia jest dostarczenie know-how, który pozwoli na wykorzystanie nowych metod wytwarzania w pracy naukowej lub rozwoju produktów.
Ważną częścią konferencji będzie pokazanie najnowszych przykładów zastosowań w biznesie i nauce. Jedno z rozwiązań pokaże startup MedApp i Mateusz Kierepka. Łączy on rozszerzoną rzeczywistość i druk 3D by wspierać lekarzy chirurgów w przygotowaniu i przeprowadzeniu skomplikowanych operacji.
Zapraszamy studentów, doktorantów, i pracowników naukowych związanych z naukami ścisłymi do udziału w konferencji. Przygotowane przez nas ścieżki tematyczne umożliwią zdobycie wiedzy, którą trudno szukać gdziekolwiek indziej. To doskonała okazja, aby zdobyć wiedzę teoretyczną od naszych prelegentów, ale i w praktyce sprawdzić i zobaczyć jak funkcjonuje technologia druku 3D. Każdy uczestnik po zakończeniu konferencji powinien być zapoznany z rynkiem oraz być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie.
Wszyscy uczestnicy mogą zgłaszać swoje projekty do Strefy Innowatora - a więc specjalnej przestrzeni pokazowej. Wśród nadesłanych projektów zostanie wybrany najciekawszy, który otrzyma nagrodę główną 1000 zł w gotówce.
Zarówno Strefa Innowatora jak i Targi są bezpłatne - wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja za pośrednictwem strony. Printed Conference jest częścią Krakowskiego Tygodnia Startupów startKRKup!


25.07.2018

Global "CEO for One Month"

The Adecco Group, globalny lider rynku HR, co roku wylania młode osoby, które przez miesiąc pełnią funkcję CEO w poszczególnych krajach, w których funkcjonuje firma. Dla studentów i absolwentów to szansa na zdobycie doświadczenia, jakiego nie dają staże ani praktyki ? pełnienia najważniejszej roli w organizacji już na początku kariery. W tym roku polskim CEO for One Month został Mateusz Przysucha.
Każdy z krajowych CEO for One Month ma szansę by po swojej kadencji zostać - także na jeden miesiąc - globalnym CEO. Przy okazji Adecco organizuje konkurs dla wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś o kandydatach. Nagrodą jest 2000 euro, które będzie można przeznaczyć na cele edukacyjne.
Nagrodzone zostaną ciekawość i kreatywność. Wystarczy zadać pytanie jednemu lub kilku z krajowych CEO for One Month. Jeśli ta osoba dostanie się do finałowej dziesiątki kandydatów, którzy będą rywalizować o stanowisko globalnego CEO for One Month, autor najciekawszego pytania wygra 2000 euro na cele edukacyjne.
Oczywiście zachęcamy by pytania kierować do Mateusza! Szczegóły konkursu i formularz do zadawania pytań tutaj

25.07.2018

Ikar Jakości

Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiego konkursu IKAR JAKOŚCI, dla autorów najlepszych prac dyplomowych z zakresu zarządzania.
Organizatorem inicjatywy jest Fundacja Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych w Katowicach. Patronat honorowy objął Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Zgłoszenia prac przyjmowane są do dnia 12 października 2018 r. drogą elektroniczną na adres: ikar@europeanquality.eu wraz z dokumentacją uzupełniającą, którą można pobrać ze strony internetowej.
W tym roku nagrodę pieniężną w wysokości 2000 PLN ufundowała firma Protan Polska Sp. z o.o. Tym bardziej zachęcamy do udziału.


25.07.2018

Przepytaj rekrutera

06.07.2018

Program dla Absolwentów

Weź udział w rocznym programie i zdobądź kierownicze stanowisko. W trakcie trwania programu możesz liczyć m.in. na:
- umowę o pracę
- realizację ciekawych zadań
- wsparcie doświadczonych mentorów

Szczegóły


06.07.2018

Konkurs na aplikacje mobilne

strona 7 z 11

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl