Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

W związku z intensywnymi przygotowaniami do Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości, w dniu 27.02 (czwartek) dyżur w BKS w Katowicach zostaje odwołany. Zapraszamy do siedziby w Gliwicach. Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 26.02.2020
Ilość odwiedzin: 148958150
Aktualnie użytkowników: 2004
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 7 z 14

14.11.2019

Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania

Na początku zawodowej drogi każdego programisty i testera oprogramowania pojawia się wiele pytań: jak się uczyć? Czy posiadana przeze mnie wiedza jest wystarczająca na start? Czego się uczyć, by osiągnąć sukces w IT? Tych i podobnych pytań pojawiają się setki, jednak spośród nich najważniejszym jest: Jak żyć?
Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać w czasie I bloku wykładów i warsztatów Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania (DPTO). Wykłady będą miały miejsce w środę 20 listopada 2019 roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Zajęcia, które skierowane są dla wszystkich, których interesuje ich tematyka, prowadzone będą przez specjalistów - praktyków z gliwickiej firmy Future Processing.

więcej 

14.11.2019

Program edukacyjny BUDIMEX

Firma Budimex zaprasza wszystkich studentów zainteresowanych budownictwem kolejowym do udziału w programie Wejdź na dobre tory.
Jest to program edukacyjny oraz stypendium przeznaczone również dla studentów z kierunków kolejowych bądź zainteresowanych rozwojem w tej branży.
Aplikacje można składać do końca listopada. Więcej szczegółów.

14.11.2019

PŁATNE STAŻE W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM

Od 1 do 30 listopada Parlament Europejski przyjmuje zgłoszenia od kandydatów na staż im. Roberta Schumana.
Ten program płatnych, pięciomiesięcznych staży umożliwia młodym ludziom zdobywanie cennego doświadczenia zarówno w siedzibach PE w Brukseli, Strasburgu i Luksemburgu, jak i w Biurach Kontaktowych PE we wszystkich krajach Unii Europejskiej - w tym w Biurze we Wrocławiu.

Więcej informacji o stażach w Parlamencie Europejskim można znaleźć na stronie.

14.11.2019

Pułapki pracy zdalnej - zapraszamy do lektury!

Zatrudnienie w pracy zdalnej to opcja atrakcyjna, a czasem - jedyna. Na osoby niezdolne podjąć się pracy stacjonarnej z powodu czasu, obowiązków, lokalizacji bądź zdrowia, czekają miriady kuszących ofert... i tyleż samo wyników, w które można nieroztropnie wpaść. Czego wymagać od oferującego pracę z dala od gmachu firmy, a czego wystrzegać się w ogłoszeniu? Zapraszamy do lektury artykułu: POBIERZ.
Źródło: www.aplikuj.pl.

07.11.2019

Zapraszamy do udziału w Konkursie

Firma Wielton S.A. organizuje dla studentów Politechniki Śląskiej ciekawy konkurs! Do wygrania naprawdę niezłe nagrody, m.in.: tablet, kamerka sportowa, smartwatch, słuchawki, czy powerbank!

Co trzeba zrobić aby je zdobyć? Zaprojektować - przykładowo w CADzie lub Solid Worksie - innowacyjny moduł zderzaka tylnego do ich naczepy! Wykaż się kreatywnością i zdobądź nagrody!

Szczegóły znajdziesz na stronie

Warto się pospieszyć, czas przyjmowania zgłoszeń do końca roku!


05.11.2019

BiK Edu - wersja edukacyjna dla studentów

W imieniu BUDiKOM Komputerowe Wspomaganie Projektowania zapraszamy do pobrania BIKEdu - edukacyjnej wersji programu dla studentów do tworzenia rysunków konstrukcyjnych oraz ogólnobudowlanych: www.bikedu.pl.

strona 7 z 14

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl