Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

W związku z intensywnymi przygotowaniami do Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości, w dniu 27.02 (czwartek) dyżur w BKS w Katowicach zostaje odwołany. Zapraszamy do siedziby w Gliwicach. Za powstałe niedogodności bardzo przepraszamy.

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 28.02.2020
Ilość odwiedzin: 149052723
Aktualnie użytkowników: 2196
W tym zalogowanych: 6

 

Aktualności

strona 7 z 14

04.11.2019

Ruszyły zapisy do Programu Palo Alto Networks Academy

Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji programu dla studentów - Palo Alto Networks Academy. Politechnika Śląska wspólnie z ING Tech Poland, a także firmą Palo Alto oraz Comp SA przygotowuje kolejny cykl wykładów i warsztatów dla osób studiujących kierunki informatyczne. Program ten ma na celu pogłębienie wiedzy studentów w tematach związanych z sieciami komputerowymi i bezpieczeństwem IT. Zajęcia będą prowadzone w Biurze Karier Studenckich Politechniki Śląskiej w Gliwicach lub w salach Politechniki Śląskiej w Katowicach przez specjalistów i ekspertów z ING Tech Poland oraz Palo Alto.
Uczestnicy programu Palo Alto Networks Academy będą mieli wyjątkową okazję szkolić się pod okiem wysokiej klasy specjalistów przy użyciu nowoczesnego sprzętu dostarczonego na uczelnię przez firmę Comp. Wszyscy, którzy ukończą szkolenie otrzymają certyfikat Palo Alto Networks.
Zgłoszenie
Więcej informacji
W razie pytań: kariera@polsl.pl, tel.: 32-237-15-59, 32-237-20-75.

14.11.2019

Poprowadź lekcje z TEMIDĄ!

"Lekcje z Temidą" to program edukacyjny, którego celem jest podnoszenie poziomu wiedzy oraz świadomości prawnej wśród dzieci i młodzieży.
Zajęcia w ramach programu mogą prowadzić absolwenci prawa, administracji, a także nauczyciele posiadający uprawnienia do prowadzenia zajęć z wiedzy o społeczeństwie. Wynagrodzenie wynosi od 166-200 zł brutto za jedną 2-h lekcję. Liczba poprowadzonych zajęć do ustalenia.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
Więcej informacji o programie znajdziesz na stronie: www.lekcjeztemida.pl.

14.11.2019

Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania

Na początku zawodowej drogi każdego programisty i testera oprogramowania pojawia się wiele pytań: jak się uczyć? Czy posiadana przeze mnie wiedza jest wystarczająca na start? Czego się uczyć, by osiągnąć sukces w IT? Tych i podobnych pytań pojawiają się setki, jednak spośród nich najważniejszym jest: Jak żyć?
Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać w czasie I bloku wykładów i warsztatów Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania (DPTO). Wykłady będą miały miejsce w środę 20 listopada 2019 roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Zajęcia, które skierowane są dla wszystkich, których interesuje ich tematyka, prowadzone będą przez specjalistów - praktyków z gliwickiej firmy Future Processing.

więcej 

14.11.2019

Program edukacyjny BUDIMEX

Firma Budimex zaprasza wszystkich studentów zainteresowanych budownictwem kolejowym do udziału w programie Wejdź na dobre tory.
Jest to program edukacyjny oraz stypendium przeznaczone również dla studentów z kierunków kolejowych bądź zainteresowanych rozwojem w tej branży.
Aplikacje można składać do końca listopada. Więcej szczegółów.

14.11.2019

PŁATNE STAŻE W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM

Od 1 do 30 listopada Parlament Europejski przyjmuje zgłoszenia od kandydatów na staż im. Roberta Schumana.
Ten program płatnych, pięciomiesięcznych staży umożliwia młodym ludziom zdobywanie cennego doświadczenia zarówno w siedzibach PE w Brukseli, Strasburgu i Luksemburgu, jak i w Biurach Kontaktowych PE we wszystkich krajach Unii Europejskiej - w tym w Biurze we Wrocławiu.

Więcej informacji o stażach w Parlamencie Europejskim można znaleźć na stronie.

14.11.2019

Pułapki pracy zdalnej - zapraszamy do lektury!

Zatrudnienie w pracy zdalnej to opcja atrakcyjna, a czasem - jedyna. Na osoby niezdolne podjąć się pracy stacjonarnej z powodu czasu, obowiązków, lokalizacji bądź zdrowia, czekają miriady kuszących ofert... i tyleż samo wyników, w które można nieroztropnie wpaść. Czego wymagać od oferującego pracę z dala od gmachu firmy, a czego wystrzegać się w ogłoszeniu? Zapraszamy do lektury artykułu: POBIERZ.
Źródło: www.aplikuj.pl.

strona 7 z 14

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl