Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 22.10.2018
Ilość odwiedzin: 117297645
Aktualnie użytkowników: 1946
W tym zalogowanych: 4

 

Aktualności

strona 8 z 11

06.07.2018

Youth Empowered ? Możesz Więcej niż Myślisz!

04.07.2018

Projekt stażowy

Trwa rekrutacja do najnowszej inicjatywy Technoparku Gliwice - projektu stażowego.
Nie zwlekajcie ze zgłoszeniami - już początkiem lipca ruszają pierwsze szkolenia i doradztwo. Zainteresowanym zapraszamy na stronę projektu, gdzie można pobrać formularz zgłoszeniowy.
Do udziału zapraszamy:
- studentów studiów niestacjonarnych Politechniki Śląskiej,
- absolwentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Politechniki Śląskiej,
- pragnących rozpocząć swoją karierę zawodową od interesującego stażu oraz uzyskania dodatkowych kwalifikacji.
3 miesięczny staż, stypendium szkoleniowo-doradcze, czy udział w wybranym kursie specjalistycznym - to tylko część wsparcia, które czeka na Was w tym projekcie.
Jesteś zainteresowany/a udziałem, ale obronę masz za chwilę? - zapraszamy do kontaktu
32 335 85 13, staze@technopark.gliwice.pl - w projekcie przewidziane są kolejne rekrutacje.


28.06.2018

"Jakie są twoje słabe strony"

Jakie są twoje słabe strony, to jedno z najbardziej znienawidzonych przez kandydatów pytań zadawanych podczas rozmowy rekrutacyjnej. Przyjęcie złej strategii odpowiedzi może zaprzepaścić szansę na wymarzoną pracę w interesującej nas firmie.
Właśnie dlatego warto zastanowić się w jaki sposób odpowiemy zanim takie pytanie nas zaskoczy. Praktyczne sposoby odpowiedzi wyjaśnia Michał Filipkiewicz, ekspert serwisu Praca.pl w artykule JAKIE SĄ TWOJE SŁABE STRONY? STRATEGIE ODPOWIEDZI w Poradniku Praca.pl.
Więcej artykułów na temat kariery znajdziesz w najnowszym wydaniu Poradnika Praca.pl.


28.06.2018

Pozytywna Energia w IT

Pozytywna Energia w IT to program, w którym przygotowujemy osoby bez doświadczenia informatycznego do zawodu testera oprogramowania, inżyniera wymagań lub analityka biznesowego. Udział w projekcie jest darmowy dla uczestników.
Strona projektu Pozytywna Energia w IT: http://pozytywnaenergia.eu/

Dla kogo?
Program skierowany jest do młodych osób, spełniających następujące kryteria:
- Mniej niż 30 lat
- Zamieszkujący w woj. Śląskim
- Niepracujący
- Nieuczący się w trybie stacjonarnym
Jak to działa?
Zgłoszenia do projektu przyjmowane są przez internetowy formularz rekrutacyjny
Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury, a także dostarczeniu wymaganych dokumentów i zakwalifikowaniu się do projektu kandydat rozpoczyna swoją przygodę w branży IT od spotkania z doradcą zawodowym i podpisania umowy uczestnictwa.


więcej 

19.06.2018

Young Professionals Programme

Ministerstwo Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje, że Sekretariat Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do egzaminu Young Professionals Programme (YPP). Po raz kolejny w gronie 65 państw uprawnionych do wzięcia udziału w egzaminie znalazła się Polska. Młodzi Polacy zainteresowani karierą w ONZ i spełniający kryteria programu mają możliwość przystąpić do egzaminu, po którym mogą zostać międzynarodowymi urzędnikami w Sekretariacie Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Więcej informacji na stronie

19.06.2018

Od Juniora do Seniora

Zapraszamy do kampanii społecznej "Od Juniora do Seniora"
Wejście na rynek pracy to w dalszym ciągu wielkie wyzwanie dla Juniorów, dlatego ponownie chcielibyśmy choć o drobinę w tym pomóc. Niewiele alternatyw to tylko jedna strona medalu. Pamiętajmy, że osoby na początku swojej przygody z programowaniem nie mają pojęcia, jak się za to dobrze zabrać, od czego zacząć, czy też jakich błędów nie popełniać.
Portal Just Join IT to obecnie najpopularniejszy job board dla polskich programistów, staramy się też dawać jak największy wybór tym, którzy mają najtrudniej, czyli właśnie Juniorom, dla których ogłoszenia znajdziesz dokładnie tutaj, jednakże to nie wszystko. Więcej informacji na stronie

strona 8 z 11

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl