Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 19.05.2019
Ilość odwiedzin: 125270279
Aktualnie użytkowników: 406
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 8 z 10

18.03.2019

Rozpoczynamy nabór do V Edycji Projektu EEC - Liderzy Przyszłości!

Trwa nabór studentów do V edycji projektu EEC - Liderzy przyszłości. Zapraszamy zainteresowanych do współpracy podczas organizacji XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2019, który odbędzie się w dniach 13-15 maja 2019.
Poszukujemy osób ambitnych, odpowiedzialnych, które nie boją się wyzwań, znają języki obce i chcą współtworzyć jedną z największych imprez biznesowych w Europie Środkowej.
Dlaczego warto wziąć udział w projekcie?
Współpraca przy organizacji Kongresu umożliwi:
- zdobycie cennego doświadczenia przy organizacji jednej z najważniejszych imprez gospodarczych w Europie Środkowej,
- otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zaangażowanie w prace przy Kongresie,
- przebywanie w międzynarodowym środowisku wśród najważniejszych gości z całej Europy i świata,
- nawiązanie ciekawych kontaktów.
Wykorzystaj tę niecodzienną szansę i zgłoś swoją kandydaturę.
Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły dotyczące współpracy dostępne są w zakładce

Aplikacje są przyjmujemy do 7 kwietnia 2019!


18.03.2019

Zapraszamy do udziału w konferencji

Zapraszamy do udziału w kolejnej, 15. już edycji tej konferencji. Forum tym razem zorganizowane jest pod hasłem: Safety and efficiency of exploitation against the challenges of industry 4.0, w dniach 11 - 12 kwietnia 2019 roku w Katowicach.
W swoich założeniach IMF 2019 jest platformą wymiany myśli naukowej i praktycznych, inżynierskich rozwiązań z udziałem przedstawicieli górniczych krajów z całego świata.
Wiodący temat konferencji to prezentacja przemian w polskim i światowym górnictwie na przełomie stuleci, ale też wyzwań, jakie stoją przed branżą u progu XXI wieku. Dotyczy to w szczególności wdrożenia oraz wykorzystania w kopalniach nowoczesnych rozwiązań technicznych i informatycznych, szerokiej analizy gospodarki surowcami mineralnymi i procesów ich pozyskiwania.
Głównym organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa - oddział Rybnik. Partnerem merytorycznym, podobnie jak w 2017 roku, będą JSW Innowacje, a gospodarzem Jastrzębska Spółka Węglowa.
IMF 2017 stanowił przegląd pomysłów, koncepcji, idei i rozwiązań, które pozwolą na skok technologiczny. Celem IMF 2019 jest odpowiedź, które z tych działań już podjęto?
Więcej informacji na stronie


15.03.2019

Wakacyjny, płatny staż w Polsce

Weź udział w 16. edycji Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu. Znajdź staż dla siebie

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to kilkadziesiąt najlepszych polskich firm w jednym miejscu i ponad 80 płatnych staży do wyboru. Tu nikt nie parzy kawy, a zyskuje szanse na start w prawdziwą karierę. Rekrutacja do jednego z najstarszych polskich programów stażowych już trwa!

Chcesz zarobić pieniądze? Poznać realia pracy w interesującej Cię branży? Interesuje Cię płatny staż? A może myślisz o rozpoczęciu kariery i stałej pracy? Mamy dla Ciebie ofertę największych polskich firm w jednym miejscu. Już ruszył nabór do 16. edycji Programu Kariera. Na chętnych studentów czeka w jednym miejscu 80 ofert płatnych, wakacyjnych staży z różnych branż i firm w całej Polsce. To szansa na zdobycie doświadczenia a dla wielu również zyskanie stałej pracy.
Więcej informacji na stronie


15.03.2019

Program stypendialny Stowarzyszenia GFPS-Polska do Niemiec

Zapraszamy studentów i doktorantów wszystkich kierunków do zgłaszania się do programu stypendialnego w Niemczech. Stypendium przyznawane jest na okres październik 2019 - luty 2020 (na semestr zimowy wg niemieckiego kalendarza akademickiego). GFPS oferuje pobyt na uniwersytetach m. in. w Berlinie, Lipsku, Heidelbergu, Dreźnie, Hamburgu, Monachium, Bremie. Termin nadsyłania zgłoszeń został wyznaczony na 23.04.2019.
Wymogiem, jaki GFPS-Polska stawia stypendystom, jest przeprowadzenie projektu naukowego na wybrany przez siebie temat. Projekt może przyjąć formę referatu, doświadczenia, badania itp. Mile widziane jest nawiązanie do swojej pracy dyplomowej: licencjackiej, inżynierskiej, magisterskiej, doktorskiej. Oprócz finansowania pobytu nasze stowarzyszenie organizuje dla stypendystów bogaty program kulturalny, pomoc w znalezieniu mieszkania oraz przy wypełnianiu formalności.
Więcej informacji stronie13.03.2019

"Cykl największych warsztatów inżynierskich" w Politechnice Śląskiej!

08.03.2019

Rusza największa rekrutacja do EY Polska

Teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie kariery w branży doradczej. Rusza największa rekrutacja do EY Polska.
Firma EY, zdobywca prestiżowych tytułów najlepszego pracodawcy zarówno w oczach studentów, jak i pracowników planuje zatrudnienie ponad 200 nowych osób.
Od 1 marca na studentów i absolwentów czekają płatne praktyki lub praca stała w niemal wszystkich zespołach: Audytu, Podatków, Transakcji, Doradztwa Biznesowego i IT.
Oferty oraz więcej informacji znajdują się na stronie

Dodatkowo, EY organizuje trzecią już edycję konkursu dla studentów Audit OdyssEY ? fabularyzowanej przygody, w której 3- lub 4- osobowe zespoły mogą wcielić się w rolę audytorów i wygrać 20 000 zł. Więcej informacji tutaj


strona 8 z 10

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl