Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

Biuro otwarte od godz. 10:00 do 13:00 w sprawach pilnych prosimy o kontakt 691-441-028

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 20.04.2021
Ilość odwiedzin: 179487087
Aktualnie użytkowników: 8936
W tym zalogowanych: 3

 

Aktualności

strona 8 z 14

05.03.2021

WAŻNE !!!!

Biuro będzie nieczynne w dniach 8 - 12 marca.
Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Jesteśmy dostępne pod telefonami:
691 441 028
697 772 931
697 990 496
697 774 240


25.02.2021

Program Pasjonaci Edukacji

Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju oraz zespół Centralnego Domu Technologii zapraszają studentów do udziału w Programie stypendialnym Pasjonaci Edukacji! Został on przygotowany
z myślą o osobach, które chciałyby związać swoją przyszłość z nauczaniem dzieci i młodzieży, ale ze względu na trudniejszą sytuację materialną swoje marzenia odkładają w czasie lub z nich rezygnują.
W Programie Pasjonaci Edukacji mogą wziąć udział studenci kierunków humanistycznych oraz ścisłych, na których odbywa się kształcenie przyszłych nauczycieli. Kryteria wyboru stypendystów do Programu są jasne i egalitarne ? decyduje rozpoczęty 3. rok studiów, średnia ocen oraz potwierdzona sytuacja materialna ich rodziny. Nabór stypendystów trwa do 31 marca!
W ramach Programu aż 50 młodych ludzi otrzyma wsparcie finansowe, które może przeznaczyć na swój rozwój zawodowy i dokształcanie. Ponadto uczestnicy dostaną możliwość udziału w warsztatach na temat edukacji technologicznej dzieci i młodzieży organizowanych dla nauczycieli przez doświadczonych edukatorów i ekspertów Centralnego Domu Nauczycieli. Chęć przystąpienia do Programu należy zgłosić wypełniając i wysyłając formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie internetowej

24.02.2021

Nabór do konkursu "Mój Pomysł na Biznes"

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XVIII edycji konkursu Mój Pomysł na Biznes
Celem konkursu Mój Pomysł na Biznes jest pobudzenie innowacyjności
i przedsiębiorczości wśród pracowników, studentów i absolwentów Politechniki Śląskiej. Promowane są projekty opierające się o zrównoważone technologie, kreujące innowacyjne produkty i usługi, a w fazie realizacji zapewniające miejsca pracy. Przedsiębiorstwa, które za sprawą konkursu zaistniały na rynku wpływają na wzrost konkurencyjności i atrakcyjności inwestycyjnej całego regionu, a ponadto ich działania umożliwiają społeczeństwu dostęp do nowoczesnych technologii.
Aplikować do konkursu można indywidualnie lub w formie zespołu, którego członkowie są studentami lub pracownikami Politechniki Śląskiej. Dopuszcza się udział absolwentów, którzy do momentu ogłoszenia naboru do konkursu nie podjęli zatrudnienia.
Uczestnikom zapewnione jest wsparcie merytoryczne w formie:
- warsztatów z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, tworzenia biznesplanu, kreatywności i innowacyjności, zarządzania oraz indywidualnych konsultacji z doradcą ds. przedsiębiorczości
- spotkań z ekspertami w dziedzinie, której dotyczy pomysł biznesowy
Konkurs przebiega w dwóch etapach
- Pierwszy etap konkursu Złożenie formularza zgłoszeniowego zawierającego krótki opis pomysłu biznesowego zostanie przeprowadzony w dniach od 1 lutego 2021 do 28 lutego 2021. Uczestnicy dostarczają Formularz zgłoszeniowy http://www.kariera.polsl.pl/konkurs/konkurs.htm) za pośrednictwem poczty elektronicznej (kariera@polsl.pl) w formie skanu, pocztą zwykłą lub osobiście (Gliwice, Konarskiego 20 p.106) do dnia 28 lutego 2021. Wyniki pierwszego etapu zostaną zamieszczone na stronie internetowej konkursu do dnia 31 marca 2021.
- Drugi etap konkursu Złożenie biznesplanu zostanie przeprowadzony w dniach od 1 kwietnia 2021 do 30 września 2021. Uczestnicy dostarczają opracowany przez nich biznesplan za pośrednictwem poczty elektronicznej (kariera@polsl.pl) oraz w dwóch egzemplarzach pocztą zwykłą lub osobiście (Gliwice, Konarskiego 20 p.106) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2021.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej konkursu Mój Pomysł na Biznes http://www.kariera.polsl.pl/konkurs/ko22.02.2021

Agenda 2030


Dołącz do United Nations Association Poland!
Chcesz zdobyć doświadczenie w organizowaniu projektów i działać w międzynarodowym środowisku? Stowarzyszenie UNA Poland poszukuje nowych członków!
United Nations Association Poland (Stowarzyszenie Narodów Zjednoczonych w Polsce) realizuje projekty wspierające i upowszechniające wiedzę na temat Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) i roli Polski w tej organizacji.
Organizacja prowadzi programy z zakresu zrównoważonego rozwoju i Agendy 2030, aktywności społeczno-obywatelskiej, edukacji i angażowania ludzi młodych oraz z zakresu praw człowieka i demokracji. Jej członkowie propagują wartości demokratyczne, dialog międzykulturowy oraz aktywność obywatelską.
Dodatkowe informacje: link

15.02.2021

HSBC Graduate Programme Virtual Insight Event

Are you a final-year student or recent absolvent interested in graduate opportunities in Poland? Join us for the HSBC Graduate Programme Virtual Insight Day. This is a unique opportunity to gain an insight into our two-year graduate programme in HSBC Technology or Global Operations.
We hope that you will leave the event with an understanding of what we do and how you could fit into our business.
To register please submit your CV here: hr.krakow.pl@hsbc.com
Please note registration is mandatory. Confirmed candidates will be notified by the HSBC Graduate Recruitment Team and emailed the event joining instructions in advance of the session.
Applications for our 2021 HSBC Technology and Global Operations graduate programmes are now open.
To find out more and apply, please visit this website.

09.02.2021

Zostań Ambasadorem Kariery w UE

Jeśli jesteś studentem i chciałbyś na naszej uczelni promować możliwości pracy w instytucjach UE, weź udział w programie dla studentów - ambasadorów "EU Careers". Koordynatorem programu jest Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, a z ramienia naszej uczelni Biuro Karier Studenckich. W ramach tego programu będziesz miał okazję:
- uzyskać szczegółowe informacje na temat pracy w instytucjach UE i rozpowszechniać je wśród studentów
- nawiązać współpracę z osobami z całej Europy
- zdobyć doświadczenie zawodowe jeszcze podczas studiów
- wziąć udział w szkoleniach przygotowawczych i przez cały czas trwania programu
- zdobyć kompetencje, dzięki którym Twoje CV będzie atrakcyjniejsze dla potencjalnych pracodawców.

więcej 

strona 8 z 14

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl