Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 31.03.2020
Ilość odwiedzin: 151280164
Aktualnie użytkowników: 1765
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 9 z 15

14.11.2019

Pułapki pracy zdalnej - zapraszamy do lektury!

Zatrudnienie w pracy zdalnej to opcja atrakcyjna, a czasem - jedyna. Na osoby niezdolne podjąć się pracy stacjonarnej z powodu czasu, obowiązków, lokalizacji bądź zdrowia, czekają miriady kuszących ofert... i tyleż samo wyników, w które można nieroztropnie wpaść. Czego wymagać od oferującego pracę z dala od gmachu firmy, a czego wystrzegać się w ogłoszeniu? Zapraszamy do lektury artykułu: POBIERZ.
Źródło: www.aplikuj.pl.

07.11.2019

Zapraszamy do udziału w Konkursie

Firma Wielton S.A. organizuje dla studentów Politechniki Śląskiej ciekawy konkurs! Do wygrania naprawdę niezłe nagrody, m.in.: tablet, kamerka sportowa, smartwatch, słuchawki, czy powerbank!

Co trzeba zrobić aby je zdobyć? Zaprojektować - przykładowo w CADzie lub Solid Worksie - innowacyjny moduł zderzaka tylnego do ich naczepy! Wykaż się kreatywnością i zdobądź nagrody!

Szczegóły znajdziesz na stronie

Warto się pospieszyć, czas przyjmowania zgłoszeń do końca roku!


05.11.2019

BiK Edu - wersja edukacyjna dla studentów

W imieniu BUDiKOM Komputerowe Wspomaganie Projektowania zapraszamy do pobrania BIKEdu - edukacyjnej wersji programu dla studentów do tworzenia rysunków konstrukcyjnych oraz ogólnobudowlanych: www.bikedu.pl.

05.11.2019

Warsztaty - Stale NIERDZEWNE W PRAKTYKCE

Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów we współpracy ze Stowarzyszeniem Stali Nierdzewnej organizuje cykl szkoleń skierowanych do doktorantów i studentów. Pierwsze spotkanie pt. "Nowoczesne technologie wykorzystywane do obróbki i przetwórstwa stali nierdzewnych" odbędzie się 27 listopada w auli B Centrum Edukacyjno-Kongresowego, w godzinach 12:00 -15.00. Szkolenie jest bezpłatne, a uczestnictwo w nim będzie potwierdzone certyfikatem. SZCZEGÓŁY. Zachęcamy do udziału!

29.10.2019

Graduate Engineering Trainee Program - międzynarodowa kariera dla Inżyniera

Zapraszamy studentów oraz absolwentów studiów inżynierskich i magisterskich z maksymalnie rocznym doświadczeniem zawodowym do udziału w 12-miesięcznym programie rozwojowym - Graduate Engineering Trainee 2020. Celem programu jest przygotowanie młodych Talentów do objęcia roli menedżera w fabryce Akzo Nobel w Europie.
Kogo poszukujemy? Osób zainteresowanych obszarem produkcyjnym, myślących analitycznie i nieszablonowo, pasjonujących się ciągłym doskonaleniem, lubiących pracować zespołowo oraz skoncentrowanych na celach biznesowych. Ważna jest również biegła znajomość języka angielskiego oraz otwartość na relokację do kraju europejskiego.
Brzmi ciekawie? Wyślij swoją aplikację w języku angielskim do 31 października na adres mailowy


29.10.2019

PROJEKTOR - wolontariat studencki

Celem i misją PROJEKTORa jest aktywizacja i przeciwdziałanie wykluczeniu dzieci i młodzieży z małych miast, wsi i defaworyzowanych dzielnic dużych miast, poprzez prowadzenie warsztatów przez studentów-wolontariuszy.
Dzięki temu zarówno uczestnicy zajęć, jak i studenci odkrywają i rozwijają swoje pasje, zainteresowania i umiejętności.
Studenci, którzy zaangażują się w działania Programu mają możliwość:
1. uzyskania zaświadczenia potwierdzającego aktywność w Programie, które wzbogaca CV i daje możliwość uzyskania dodatkowych punktów w miejskich programach stypendialnych;
2. ułatwionego wejścia na rynek pracy poprzez zdobycie nowych doświadczeń i kształtowanie kompetencji miękkich;
3. poznania nowych ludzi, wolontariuszy z terenu całej Polski;
4. prezentowania praktycznych umiejętności i nawiązania kontaktów personalnych (np. z dyrektorami placówek, nauczycielami, przedstawicielami branżowymi);
5. uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez Program.
Koła Naukowe współpracującego z Programem mają możliwość:
1. dodatkowej oferty aktywności dla członków Koła;
2. dofinansowania zakupu materiałów, których Koło potrzebuje na realizację działań projektowych;
3. współpracy z ogólnopolskim Programem w obszarze wolontariatu studenckiego potwierdzona certyfikatem i zaświadczeniem dla Koła;
4. realizacji wspólnych działań w ramach Programu (np. Dzień Zdrowia; Dzień Ziemi; Dzień Dziecka), które zapewniają rozwój kompetencji studentów i pozwalają zdobyć im doświadczenie;
5. wypromowania działań Koła na Uczelni i w środowisku akademickim.
Więcej informacji na stronie lub na FB


strona 9 z 15

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl