Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 28.05.2018
Ilość odwiedzin: 110524260
Aktualnie użytkowników: 779
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 1 z 17

21.05.2018

Oferta zatrudnienia w Politechnice Śląskiej

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej, w związku z realizacją projektu pt.: "Biuro Karier Studenckich - laboratorium kompetencji odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa" nr POWR.03.01.00-00-B082/15, w ramach Działania 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym, Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, poszukuje osób na stanowisko:
Specjalista administracyjny - doradca ds. przedsiębiorczości
zobacz więcej

23.05.2018

Ostatnia szansa na wakacyjny płatny staż w Polsce

Ostatnia szansa na wakacyjny płatny staż w Polsce! Zdobywaj doświadczenie i zarabiaj od 2500 zł miesięcznie. Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to kilkadziesiąt najlepszych polskich firm w jednym miejscu i ponad 100 płatnych staży do wyboru. Rekrutacja do jednego z najstarszych polskich programów stażowych trwa tylko do 31 maja.
Myślisz o stażu w Polsce? Mamy dla Ciebie ofertę największych polskich firm w jednym miejscu. Już ruszył nabór do 15. edycji Programu Kariera. Na chętnych studentów czeka w jednym miejscu kilkadziesiąt ofert płatnych, wakacyjnych staży z różnych branż i firm w całej Polsce. To szansa na zdobycie doświadczenia a dla wielu również zyskanie stałej pracy. Jeszcze nie jest za późno, aby zgłosić swoją kandydaturę. Ostatnie miejsca czekają!
W Programie Kariera, organizowanym przez Polską Radę Biznesu, staże oferują znane i cenione firmy z Polski i zagranicy. Uczestnicząc w programie można postawić pierwsze zawodowe kroki pod okiem menedżerów m.in. takich firm, jak: Adamed, Amica, Bakalland, Com40, Legia, Pressglass, OEX, TVN, Work Service czy renomowane kancelarie prawne.
Wśród ofert staży znajdują się propozycje dla kierunków związanych z ekonomią i finansami, dla studentów nauk ścisłych, humanistycznych i społecznych. Nie brakuje też ofert dla inżynierów. Staże Programu Kariera odbywają się w wakacje i trwają od 1 do 3 miesięcy. Są zawsze płatne. Firmy oferują miesięczne wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2,5 tysiąca złotych. Dzięki temu nie musisz martwić się o utrzymanie w trakcie praktyk.


więcej 

23.05.2018

Asseco Starter

23.05.2018

Konferencja Space 4.0: Solution from the Sky

Studenci, Doktoranci, Pasjonaci

Już 25 i 26 maja w Krakowie odbędzie się kolejna edycja międzynarodowego Hackathonu: Actinspace (nie musisz być biegłbym programistą, liczymy na dobre, zweryfikowane pomysły i świetne prezentacje) - start o godzinie 15:00. Hackathon skierowany jest do zespołów i osób interesujących się technologiami, związanymi z przestrzenią kosmiczną i mającymi potencjał, aby stać się przedsięwzięciem biznesowym.

W edycji krakowskiej szczególny nacisk położyliśmy na challenge, związany z pobieraniem i użyciem danych satelitarnych. Dane te wykorzystywane są obecnie w meteorologii, obronności, rolnictwie, leśnictwie, geologii, kartografii, planowaniu przestrzennym i w wielu innych dziedzinach. Kolejne zastosowania czekają na odkrycie i wprowadzenie na rynek.
FINAŁ WE FRANCJI! Dla zwycięzców lot samolotem ZERO G.

Więcej informacji oraz ZAPISY NA HACKATHON.

Tuż przed hackathonem o godz. 10:00 odbędzie się Konferencja Space 4.0: Solution from the Sky, organizowana w ramach programu BalticSatApps. Więcej informacji oraz agenda: TUTAJ. Podczas konferencji zaprezentujemy pełną ścieżkę pracy z danymi satelitarnymi: od możliwości ich pozyskiwania, poprzez sposoby wykorzystania ich w nauce, a następnie przekucia w komercyjny biznes.
Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest REJESTRACJA.


17.05.2018

Niepełnosprawni na etacie

17.05.2018

Rekrutacja w 48h - EY Express

Zdobycie pracy marzeń nie musi trwać długo. Nawet jeśli marzy Ci się kariera w EY - prestiżowej firmie doradczej i jednym z najlepszych pracodawców na świecie. Nie czekaj na telefon od rekrutera - przyjdź na EY Express.
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne wyzwanie - proces rekrutacji, który potrwa 48 godzin.
Sprawdź się 28 maja w katowickim biurze EY.
Co będzie się działo?
Dzień pierwszy:
1. Testy
Sprawdź się w testach online - każdy otrzyma wartościową informację zwrotną. Testy mają charakter zerówkowy, więc w przypadku niepowodzenia można je śmiało powtórzyć w normalnym trybie.
2. Rozmowa z rekruterem EY
Dowiesz się więcej o jednym z najlepszych pracodawców na świecie, a my lepiej poznamy Ciebie.
Dzień drugi:
Poznanie zespołu EY
Jeśli na testach i podczas rozmowy wszystko pójdzie dobrze, następnego dnia odwiedzisz nasze biuro i porozmawiasz z osobą z zespołu, w którym chcesz pracować.
Jeśli przejdziesz przez wszystkie etapy, otrzymasz ofertę płatnych praktyk lub pracy w EY. Niezależnie od wyniku, sprawdzisz się w naszym procesie rekrutacji, a my przygotujemy dla Ciebie wartościową informację zwrotną. P.S. Każdy otrzyma też niespodziankę :).
To wszystko w 48 godzin.
Zapraszamy do rejestracji

strona 1 z 17

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl