Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

Biuro otwarte od godz. 10:00 do 13:00 w sprawach pilnych prosimy o kontakt 691-441-028

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 25.02.2021
Ilość odwiedzin: 173597013
Aktualnie użytkowników: 2241
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 1 z 8

02.07.2020

WAŻNE!

UWAGA!
Informujemy, iż dyżury Biura Karier Studenckich w Katowicach oraz Zabrzu zostają zawieszone do odwołania

W celu spotkania się z doradcą w Katowicach lub Zabrzu prosimy o kontakt z Biurem w Gliwicach

Chcesz skorzystać z usług Biura Karier Studenckich w siedzibie?

Zapraszamy w godzinach od 10:00 - 13:00 codziennie w dni robocze.

PRZED WEJŚCIEM PROSIMY O:
- założenie maseczki / przyłbicy ochronnej zakrywającej usta i nos,
- zdezynfekowanie rąk.

NASTĘPNIE PROSIMY O:
- zapoznanie się z regulaminem w związku z epidemią sars-cov-2
- podpisanie oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia.

08.02.2021

Ruszyła VII edycja programu Corporate Readiness Certificate (CRC)

W imieniu firm Accenture, EY, IBM oraz ING Tech Poland, zapraszamy studentów do udziału w certyfikowanym programie nauczania CRC. Program to wyjątkowa okazja, aby zdobyć dodatkową, specjalistyczną wiedzę z zakresu IT oraz systemów zarządzania pracy w dużych przedsiębiorstwach, poznać nowe obszary działalności biznesowej, aby w rezultacie zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.
Zakwalifikowani do udziału w Programie uczestniczą w bezpłatnych zajęciach, wykładach i laboratoriach organizowanych przez specjalistów ww. firm. W 2021 program odbędzie się całkowicie online.
Koordynatorem programu z ramienia uczelni jest Biuro Karier Studenckich.

Szczegóły programu
Rejestracja do programu
Kontakt: kariera@polsl.pl, 697-990-496, 32-237-15-59.24.02.2021

Hangout with PwC!

Dołącz do ponad 2000 zadowolonych uczestników cyklu szkoleń online - Hangout with PwC! Ruszyły zapisy do III edycji, w której przygotowaliśmy dla Was 4 ścieżki tematyczne - #Tech, #SocialImpact, #Business oraz #SoftSkills. Sprawdź wydarzenie i zapisz się na interesujące Cię szkolenia: link

24.02.2021

Nabór do konkursu "Mój Pomysł na Biznes"

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XVIII edycji konkursu Mój Pomysł na Biznes
Celem konkursu Mój Pomysł na Biznes jest pobudzenie innowacyjności
i przedsiębiorczości wśród pracowników, studentów i absolwentów Politechniki Śląskiej. Promowane są projekty opierające się o zrównoważone technologie, kreujące innowacyjne produkty i usługi, a w fazie realizacji zapewniające miejsca pracy. Przedsiębiorstwa, które za sprawą konkursu zaistniały na rynku wpływają na wzrost konkurencyjności i atrakcyjności inwestycyjnej całego regionu, a ponadto ich działania umożliwiają społeczeństwu dostęp do nowoczesnych technologii.
Aplikować do konkursu można indywidualnie lub w formie zespołu, którego członkowie są studentami lub pracownikami Politechniki Śląskiej. Dopuszcza się udział absolwentów, którzy do momentu ogłoszenia naboru do konkursu nie podjęli zatrudnienia.
Uczestnikom zapewnione jest wsparcie merytoryczne w formie:
- warsztatów z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, tworzenia biznesplanu, kreatywności i innowacyjności, zarządzania oraz indywidualnych konsultacji z doradcą ds. przedsiębiorczości
- spotkań z ekspertami w dziedzinie, której dotyczy pomysł biznesowy
Konkurs przebiega w dwóch etapach
- Pierwszy etap konkursu Złożenie formularza zgłoszeniowego zawierającego krótki opis pomysłu biznesowego zostanie przeprowadzony w dniach od 1 lutego 2021 do 28 lutego 2021. Uczestnicy dostarczają Formularz zgłoszeniowy http://www.kariera.polsl.pl/konkurs/konkurs.htm) za pośrednictwem poczty elektronicznej (kariera@polsl.pl) w formie skanu, pocztą zwykłą lub osobiście (Gliwice, Konarskiego 20 p.106) do dnia 28 lutego 2021. Wyniki pierwszego etapu zostaną zamieszczone na stronie internetowej konkursu do dnia 31 marca 2021.
- Drugi etap konkursu Złożenie biznesplanu zostanie przeprowadzony w dniach od 1 kwietnia 2021 do 30 września 2021. Uczestnicy dostarczają opracowany przez nich biznesplan za pośrednictwem poczty elektronicznej (kariera@polsl.pl) oraz w dwóch egzemplarzach pocztą zwykłą lub osobiście (Gliwice, Konarskiego 20 p.106) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2021.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej konkursu Mój Pomysł na Biznes http://www.kariera.polsl.pl/konkurs/ko23.02.2021

Jak realizować projekty?

odbędzie się wydarzenie dla aktywnych studentów poświęcone realizacji projektów w czasach pandemii, organizowane przez Stowarzyszenie Robotyków SKALP oraz grupę Innspace. Jak realizować nasze inicjatywy zdalnie? Jak zarządzać rozproszonym zespołem? Jak przystosować swoją działalność do obecnej sytuacji? O swoich doświadczeniach opowiedzą zaproszeni goście.
AGENDA
17:00 Rozpoczęcie
17:05 Jak zarządzać rozproszonym zespołem?
Kilka słów o tym, jak można poradzić sobie z zarządzaniem projektem, jeżeli większość pracy odbywa się zdalnie.
17:25 Czy inżynier dogada się z artystą?
O inicjatywach interdyscyplinarnych na przykładzie prezentacji projektu ASP-PG-SKALP z designu eksperymentalnego
17:45 To do or not to do?
Porównanie doświadczeń zespołów, by spróbować określić najlepszą ścieżkę realizacji pomysłów
18:30 Jak nie wysyłać robota na Marsa, czyli 7 grzechów zespołów studenckich
Najczęstsze błędy przy realizacji inicjatyw studenckich. Jak można ich uniknąć?
18:50 Jak zrobić trochę hałasu?
Brak wydarzeń i konferencji utrudnił poszukiwanie partnerów do projektu i uniemożliwił promowanie własnych projektów. Czy na pewno? Jak skorzystać z nowych możliwości i co można robić online?
19:10 Jak pracować zdalnie?
O organizacji pracy własnej, motywacji i innych kwestiach, które należy wziąć pod uwagę.
Więcej informacji na:
link

22.02.2021

Dzień otwarty Mars

Dzień Otwarty Mars jest w pełni wirtualnym spotkaniem, które da Państwa studentom możliwość poznania nas i sprawdzenia, która ścieżka kariery będzie dla nich najlepsza! Trzy warsztaty z zakresu e-commerce, produkcji i sprzedaży dostarczą sporej dawki wiedzy merytorycznej, którą później, pod okiem naszych ekspertów, przekują w praktykę.
W związku z tym, że już 22 lutego ruszamy z rekrutacją na staże i programy menedżerskie, Dzień Otwarty Mars będzie również poświęcony rozwojowi kariery. W planie przewidziana jest sesja Q&A z uczestnikami programów stażowych i menedżerskich, rozmowa z Dyrektorem fabryki, a także niespodzianka ? wycieczka po jednej z naszych fabryk! Dla wszystkich zainteresowanych możliwościami pracy w Marsie, zaplanowana jest sesja Q&A, podczas której będzie można zadać swoje pytania.

Zarejestruj się już dzisiaj: link

strona 1 z 8

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl