Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

W OKRESIE WAKACYJNYM ZAPRASZAMY W GODZINACH OD 8:00 DO 16:00

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 26.10.2020
Ilość odwiedzin: 162562501
Aktualnie użytkowników: 3168
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 1 z 8

22.10.2020

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY 2020

W związku z Ogólnopolskim Tygodniem Kariery Biuro Karier Studenckich zaprasza do udziału w poniższych aktywnościach:
Architekci CV - konsultacje dokumentów aplikacyjnych.
Matryca Kariery - narzędzie on-line do pomiaru i diagnozy kompetencji miękkich i zawodowych, sporządzania bilansów kompetencyjno- kwalifikacyjnych. Narzędzie wspomaga proces doradztwa zawodowego, pomagając studentom określić swoje mocne strony bądź obszary, które wymagają pracy nad sobą, ułatwiając planowanie ścieżki kariery.
Mapa Marzeń - szkolenie pozwalające na wizualne przedstawienie naszych planów i marzeń na najbliższy okres. Mapa marzeń to narzędzie oparte na języku wizualnym i metaforze. Pozwala ono lepiej zrozumieć siebie poprzez uporządkowanie swojej wizji przyszłości, przyjrzenie się istotnym wartościom i ustalenie dalszych celów.
Poker Osobowościowy - gra w karty służąca doskonaleniu funkcjonowania zespołów i grup poprzez indywidualny rozwój osobowości. Angażuje ona całą grupę w interesującą i emocjonującą rozgrywkę, w trakcie której gracze mogą naprzemiennie doświadczać napięcia i radości.
Veni, Vidi, Vici - wizyty studyjne w przedsiębiorstwach w formie zdalnej.
Zapisy i szczegółowe informacje: kariera@polsl.pl

10.02.2020

Virtual event: Poznajmy się!

Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej oraz Amazon Campus Team zapraszają na webinar poświęcony ścieżce kariery managerskiej w największej e-commercowej firmie świata. Z webinaru dowiesz się jak wygląda praca w Amazon oczami młodego managera. Podczas prezentacji opowiemy o najważniejszych aspektach budowania zespołu i współpracy z robotami :). Usłyszysz o różnych obliczach innwacyjności i o tym, dlaczego warto komunikować się językiem danych i faktow. Webinar zakończy sesja Q&A. Całość potrwa 60 min.
Szczegóły i link do zapisów: TUTAJ

02.07.2020

WAŻNE!

UWAGA!
Chcesz skorzystać z usług Biura Karier Studenckich w siedzibie?
Umów się na spotkanie telefonicznie lub mailowo.
PRZED WEJŚCIEM PROSIMY O:
- założenie maseczki / przyłbicy ochronnej zakrywającej usta i nos,
- zdezynfekowanie rąk.

NASTĘPNIE PROSIMY O:
- zapoznanie się z regulaminem w związku z epidemią sars-cov-2
- podpisanie oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia.22.10.2020

Credit Suisse Global Coding Challenge


Konkursem programistyczny Credit Suisse Global Coding Challenge skierowany do studentów jest znakomitą okazją dla uczestników do zebrania cennych doświadczeń, sprawdzenia swoich umiejętności, jak również do reprezentowania uczelni. W ramach rywalizacji studenci z całego świata rozwiązują 9 praktycznych zadań programistycznych. Konkurs potrwa w dniach 19.10-09.11.2020 na stronie

22.10.2020

Krajowe Centrum Europass zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pt. Skilling, Reskilling i Upskilling jako sposoby funkcjonowania na rynku pracy.

Czego się dowiesz?
- Jakie są główne trendy na rynku pracy.
- Co możesz zrobić aby zachować pewność zatrudnienia i bezpieczeństwo zarobkowania.
- Jakie są możliwości podnoszenia kompetencji zawodowych i strategie działania w oparciu o zmianę zawodową.
Wsparciem w planowaniu rozwoju zawodowego jest również Nowy Europass, gdzie można utworzyć profesjonalny profil zawodowy a także skorzystać z kreatora CV i listu motywacyjnego. Swoje doświadczenie i umiejętności możemy zaprezentować również w dokumencie Europass Mobilność oraz Suplementach Europass.
Szkolenie odbędzie się na platformie Clickmeeting w dniu 6.11.2020 r. w godz. 14.00-15.30
Poprowadzi je Pani Sylwia Korycka-Fortuna, doradca zawodowy, trener kariery oraz coach ICF.
KLIK

22.10.2020

Dane - dlaczego są tak istotne?

Zapraszamy na Accenture Training Labs - virtual edition, w każdy czwartek o godzinie 18:00 eksperci z naszej firmy prezentują różnorodne tematy skierowane do studentów. Już 29 października o godzinie 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie online z Robertem Machejkiem, który opowie o istocie danych w przedsiębiorstwie i w pracy developera.
Strona wydarzenia KLIK

strona 1 z 8

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl