Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

Biuro otwarte od godz. 10:00 do 13:00 w sprawach pilnych prosimy o kontakt 691-441-028

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 25.02.2021
Ilość odwiedzin: 173622509
Aktualnie użytkowników: 1961
W tym zalogowanych: 2

 

Aktualności

strona 1 z 9

02.07.2020

WAŻNE!

UWAGA!
Informujemy, iż dyżury Biura Karier Studenckich w Katowicach oraz Zabrzu zostają zawieszone do odwołania

W celu spotkania się z doradcą w Katowicach lub Zabrzu prosimy o kontakt z Biurem w Gliwicach

Chcesz skorzystać z usług Biura Karier Studenckich w siedzibie?

Zapraszamy w godzinach od 10:00 - 13:00 codziennie w dni robocze.

PRZED WEJŚCIEM PROSIMY O:
- założenie maseczki / przyłbicy ochronnej zakrywającej usta i nos,
- zdezynfekowanie rąk.

NASTĘPNIE PROSIMY O:
- zapoznanie się z regulaminem w związku z epidemią sars-cov-2
- podpisanie oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia.

08.02.2021

Ruszyła VII edycja programu Corporate Readiness Certificate (CRC)

W imieniu firm Accenture, EY, IBM oraz ING Tech Poland, zapraszamy studentów do udziału w certyfikowanym programie nauczania CRC. Program to wyjątkowa okazja, aby zdobyć dodatkową, specjalistyczną wiedzę z zakresu IT oraz systemów zarządzania pracy w dużych przedsiębiorstwach, poznać nowe obszary działalności biznesowej, aby w rezultacie zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.
Zakwalifikowani do udziału w Programie uczestniczą w bezpłatnych zajęciach, wykładach i laboratoriach organizowanych przez specjalistów ww. firm. W 2021 program odbędzie się całkowicie online.
Koordynatorem programu z ramienia uczelni jest Biuro Karier Studenckich.

Szczegóły programu
Rejestracja do programu
Kontakt: kariera@polsl.pl, 697-990-496, 32-237-15-59.25.02.2021

Cybersecurity Event

Hej Studencie! Interesuje Cię kariera w cyberbezpieczeństwie? Goldman Sachs Engineering zaprasza studentów i absolwentów do udziału w drugiej edycji warsztatu online ?Ethical Hacking? który pozwoli Ci zrobić pierwszy krok w kierunku kariery w cyberbezpieczeństwie. Podczas wydarzenia otrzymasz darmowy dostęp do platformy Immersive Labs, będziesz miał/miała okazję dowiedzieć się, jak właściciele aplikacji mogą bronić się przed atakami, przećwiczyć wiele technik używanych w życiu codziennym pentestera, w tym SQL Injection, Cross Site Scripting, Remote Code Execution i wiele innych. Będzie to dobra okazja do nawiązania kontaktów i świetna zabawa. Rozpocznij swoją podróż z cyberbezpieczeństwem z Goldman Sachs, zarejestruj się przez GS Events do 10 marca i wygrywaj nagrody! Jeżeli macie jakieś pytania, napiszcie na recruitment-poland@gs.com.

25.02.2021

Grupa Danone.

W marcu Grupa Danone cykl spotkań w formie online dla studentów. Każde spotkanie to możliwość poznania przez studentów praktycznych aspektów pracy w konkretnym obszarze biznesu, zadania pytań naszym pracownikom, a tym samym być może odkrycia, w jakim kierunku będą chcieli się rozwijać po studiach.

Spotkania będą odbywać się w godzinach: od 10:00 do11:30 w poszczególne dni marca (pełen plan w załączniku). Wydarzenia będą promowane na naszym FB, gdzie będziemy zbierać zapisy, a następnie prowadzić je na platformie WEBEX.

24.02.2021

Hangout with PwC!

Dołącz do ponad 2000 zadowolonych uczestników cyklu szkoleń online - Hangout with PwC! Ruszyły zapisy do III edycji, w której przygotowaliśmy dla Was 4 ścieżki tematyczne - #Tech, #SocialImpact, #Business oraz #SoftSkills. Sprawdź wydarzenie i zapisz się na interesujące Cię szkolenia: link

24.02.2021

Nabór do konkursu "Mój Pomysł na Biznes"

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XVIII edycji konkursu Mój Pomysł na Biznes
Celem konkursu Mój Pomysł na Biznes jest pobudzenie innowacyjności
i przedsiębiorczości wśród pracowników, studentów i absolwentów Politechniki Śląskiej. Promowane są projekty opierające się o zrównoważone technologie, kreujące innowacyjne produkty i usługi, a w fazie realizacji zapewniające miejsca pracy. Przedsiębiorstwa, które za sprawą konkursu zaistniały na rynku wpływają na wzrost konkurencyjności i atrakcyjności inwestycyjnej całego regionu, a ponadto ich działania umożliwiają społeczeństwu dostęp do nowoczesnych technologii.
Aplikować do konkursu można indywidualnie lub w formie zespołu, którego członkowie są studentami lub pracownikami Politechniki Śląskiej. Dopuszcza się udział absolwentów, którzy do momentu ogłoszenia naboru do konkursu nie podjęli zatrudnienia.
Uczestnikom zapewnione jest wsparcie merytoryczne w formie:
- warsztatów z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, tworzenia biznesplanu, kreatywności i innowacyjności, zarządzania oraz indywidualnych konsultacji z doradcą ds. przedsiębiorczości
- spotkań z ekspertami w dziedzinie, której dotyczy pomysł biznesowy
Konkurs przebiega w dwóch etapach
- Pierwszy etap konkursu Złożenie formularza zgłoszeniowego zawierającego krótki opis pomysłu biznesowego zostanie przeprowadzony w dniach od 1 lutego 2021 do 28 lutego 2021. Uczestnicy dostarczają Formularz zgłoszeniowy http://www.kariera.polsl.pl/konkurs/konkurs.htm) za pośrednictwem poczty elektronicznej (kariera@polsl.pl) w formie skanu, pocztą zwykłą lub osobiście (Gliwice, Konarskiego 20 p.106) do dnia 28 lutego 2021. Wyniki pierwszego etapu zostaną zamieszczone na stronie internetowej konkursu do dnia 31 marca 2021.
- Drugi etap konkursu Złożenie biznesplanu zostanie przeprowadzony w dniach od 1 kwietnia 2021 do 30 września 2021. Uczestnicy dostarczają opracowany przez nich biznesplan za pośrednictwem poczty elektronicznej (kariera@polsl.pl) oraz w dwóch egzemplarzach pocztą zwykłą lub osobiście (Gliwice, Konarskiego 20 p.106) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 września 2021.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej konkursu Mój Pomysł na Biznes http://www.kariera.polsl.pl/konkurs/kostrona 1 z 9

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl