Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 22.03.2019
Ilość odwiedzin: 124000387
Aktualnie użytkowników: 923
W tym zalogowanych: 2

 

Aktualności

strona 1 z 6

12.03.2019

Inżynier XXI wieku - Program stażowy ADIENT

Adient Seating Poland zaprasza kandydatów z kierunków: Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa, Spawalnictwo, Zarządzanie Produkcją do udziału w płatnym programie stażowym.
Szczegóły pod linkiem - KLIKNIJ.
Zachęcamy do aplikowania - rekrutacja_siemianowice@adient.com

21.03.2019

Zapraszamy na kolejną edycję konkursu Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC organizuje drugą edycję konkursu Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego. Jest to szczególne wyróżnienie dla autorów publikujących prace, które stanowią pogłębiony głos w debacie na temat szkolnictwa i nauczania w Polsce.
Począwszy od marca br., do konkursu można zgłaszać artykuły publikowane w mediach oraz publikowane prace naukowe i popularnonaukowe na temat edukacji. Prace będą oceniane przez szerokie grono specjalistów. Autorzy publikacji, które według kapituły istotnie przyczyniają się do rozwoju rzeczywistości szkolnej i akademickiej, otrzymają nagrody pieniężne o łącznej wartości 10.000 zł. w każdej kategorii konkursu podczas uroczystej gali w listopadzie br.
Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie Państwo na stronie


21.03.2019

Rusza rekrutacja na bezpłatne studia podyplomowe w Szkole Edukacji

Poloniści, matematycy, biolodzy i historycy mają szansę rozpocząć jedyne w Polsce dzienne studia podyplomowe z zakresu dydaktyki i kompetencji psychologiczno-pedagogicznych. Nauka w Szkole Edukacji jest całkowicie bezpłatna, a studenci mogą liczyć na atrakcyjne stypendium i darmowy akademik. Rekrutacja właśnie się rozpoczęła.

W roku akademickim 2019/2020 Szkoła Edukacji PAFW i UW zaprasza studentów i absolwentów studiów magisterskich oraz nauczycieli na studia w ramach jednej z czterech ścieżek:
- Język polski
- Historia i WOS
- Matematyka
- Biologia z przyrodą

Formularz rekrutacyjny dostępny jest TUTAJ.
Szczegóły na temat rekrutacji znajdują się TUTAJ.


21.03.2019

Ogólnopolski konkurs programistyczny

Jesteś programistą, a pisanie kodu to twoja pasja? Chcesz sprawdzić swoje umiejętności w praktyce i zmierzyć się z wybitnymi umysłami kolegów z branży? Weź udział w ADB Brain Wars - ogólnopolskim starciu o tytuł mistrza programowania.
Już po raz czwarty firma ADB wspólnie z Wydziałem Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego organizuje konkurs programistyczny dla pasjonatów rozwiązywania problemów algorytmicznych. W walce o zwycięstwo będzie liczyć się wiedza, doświadczenie, kreatywność i wytrwałość.
Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa miłośników zagadek logicznych z całej Polski, którzy będą zmagać się z zadaniami na bardzo wysokim poziomie. Rywalizacja o podium rozegra się w wyjątkowym gronie specjalistów i entuzjastów kodowania. A jest o co walczyć, bowiem dla mistrza programowania przewidziana jest nagroda główna w kwocie 5000zł.
Konkurs będzie składał się z dwóch etapów. Eliminiacje na platformie ADB Brain Wars rozpoczną się 25 marca i potrwają 7 dni. Zadania będzie można rozwiązywać "online" w dowolnym języku programowania. Runda eliminacyjna wyłoni 20 najlepszych zawodników, których ADB i WIEA zaproszą na finał do Laboratorium ADB na Uniwersytecie Zielonogórskim.
Komu uda się zdobyć tytuł mistrza programowania czwartej edycji ADB Brain Wars przekonamy się już 6 kwietnia podczas finału w Zielonej Górze.

18.03.2019

Rozpoczynamy nabór do V Edycji Projektu EEC - Liderzy Przyszłości!

Trwa nabór studentów do V edycji projektu EEC - Liderzy przyszłości. Zapraszamy zainteresowanych do współpracy podczas organizacji XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2019, który odbędzie się w dniach 13-15 maja 2019.
Poszukujemy osób ambitnych, odpowiedzialnych, które nie boją się wyzwań, znają języki obce i chcą współtworzyć jedną z największych imprez biznesowych w Europie Środkowej.
Dlaczego warto wziąć udział w projekcie?
Współpraca przy organizacji Kongresu umożliwi:
- zdobycie cennego doświadczenia przy organizacji jednej z najważniejszych imprez gospodarczych w Europie Środkowej,
- otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zaangażowanie w prace przy Kongresie,
- przebywanie w międzynarodowym środowisku wśród najważniejszych gości z całej Europy i świata,
- nawiązanie ciekawych kontaktów.
Wykorzystaj tę niecodzienną szansę i zgłoś swoją kandydaturę.
Formularz zgłoszeniowy oraz szczegóły dotyczące współpracy dostępne są w zakładce

Aplikacje są przyjmujemy do 7 kwietnia 2019!


18.03.2019

Zapraszamy do udziału w konferencji

Zapraszamy do udziału w kolejnej, 15. już edycji tej konferencji. Forum tym razem zorganizowane jest pod hasłem: Safety and efficiency of exploitation against the challenges of industry 4.0, w dniach 11 - 12 kwietnia 2019 roku w Katowicach.
W swoich założeniach IMF 2019 jest platformą wymiany myśli naukowej i praktycznych, inżynierskich rozwiązań z udziałem przedstawicieli górniczych krajów z całego świata.
Wiodący temat konferencji to prezentacja przemian w polskim i światowym górnictwie na przełomie stuleci, ale też wyzwań, jakie stoją przed branżą u progu XXI wieku. Dotyczy to w szczególności wdrożenia oraz wykorzystania w kopalniach nowoczesnych rozwiązań technicznych i informatycznych, szerokiej analizy gospodarki surowcami mineralnymi i procesów ich pozyskiwania.
Głównym organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa - oddział Rybnik. Partnerem merytorycznym, podobnie jak w 2017 roku, będą JSW Innowacje, a gospodarzem Jastrzębska Spółka Węglowa.
IMF 2017 stanowił przegląd pomysłów, koncepcji, idei i rozwiązań, które pozwolą na skok technologiczny. Celem IMF 2019 jest odpowiedź, które z tych działań już podjęto?
Więcej informacji na stronie


strona 1 z 6

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl