Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

Biuro otwarte od godz. 10:00 do 13:00 w sprawach pilnych prosimy o kontakt 691-441-028

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 01.03.2021
Ilość odwiedzin: 173929680
Aktualnie użytkowników: 3334
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 1 z 9

02.07.2020

WAŻNE!

UWAGA!
Informujemy, iż dyżury Biura Karier Studenckich w Katowicach oraz Zabrzu zostają zawieszone do odwołania

W celu spotkania się z doradcą w Katowicach lub Zabrzu prosimy o kontakt z Biurem w Gliwicach

Chcesz skorzystać z usług Biura Karier Studenckich w siedzibie?

Zapraszamy w godzinach od 10:00 - 13:00 codziennie w dni robocze.

PRZED WEJŚCIEM PROSIMY O:
- założenie maseczki / przyłbicy ochronnej zakrywającej usta i nos,
- zdezynfekowanie rąk.

NASTĘPNIE PROSIMY O:
- zapoznanie się z regulaminem w związku z epidemią sars-cov-2
- podpisanie oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia.

08.02.2021

Ruszyła VII edycja programu Corporate Readiness Certificate (CRC)

W imieniu firm Accenture, EY, IBM oraz ING Tech Poland, zapraszamy studentów do udziału w certyfikowanym programie nauczania CRC. Program to wyjątkowa okazja, aby zdobyć dodatkową, specjalistyczną wiedzę z zakresu IT oraz systemów zarządzania pracy w dużych przedsiębiorstwach, poznać nowe obszary działalności biznesowej, aby w rezultacie zwiększyć swoje szanse na rynku pracy.
Zakwalifikowani do udziału w Programie uczestniczą w bezpłatnych zajęciach, wykładach i laboratoriach organizowanych przez specjalistów ww. firm. W 2021 program odbędzie się całkowicie online.
Koordynatorem programu z ramienia uczelni jest Biuro Karier Studenckich.

Szczegóły programu
Rejestracja do programu
Kontakt: kariera@polsl.pl, 697-990-496, 32-237-15-59.25.02.2021

Program Pasjonaci Edukacji

Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju oraz zespół Centralnego Domu Technologii zapraszają studentów do udziału w Programie stypendialnym Pasjonaci Edukacji! Został on przygotowany
z myślą o osobach, które chciałyby związać swoją przyszłość z nauczaniem dzieci i młodzieży, ale ze względu na trudniejszą sytuację materialną swoje marzenia odkładają w czasie lub z nich rezygnują.
W Programie Pasjonaci Edukacji mogą wziąć udział studenci kierunków humanistycznych oraz ścisłych, na których odbywa się kształcenie przyszłych nauczycieli. Kryteria wyboru stypendystów do Programu są jasne i egalitarne ? decyduje rozpoczęty 3. rok studiów, średnia ocen oraz potwierdzona sytuacja materialna ich rodziny. Nabór stypendystów trwa do 31 marca!
W ramach Programu aż 50 młodych ludzi otrzyma wsparcie finansowe, które może przeznaczyć na swój rozwój zawodowy i dokształcanie. Ponadto uczestnicy dostaną możliwość udziału w warsztatach na temat edukacji technologicznej dzieci i młodzieży organizowanych dla nauczycieli przez doświadczonych edukatorów i ekspertów Centralnego Domu Nauczycieli. Chęć przystąpienia do Programu należy zgłosić wypełniając i wysyłając formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie internetowej

25.02.2021

Cybersecurity Event

Hej Studencie! Interesuje Cię kariera w cyberbezpieczeństwie? Goldman Sachs Engineering zaprasza studentów i absolwentów do udziału w drugiej edycji warsztatu online ?Ethical Hacking? który pozwoli Ci zrobić pierwszy krok w kierunku kariery w cyberbezpieczeństwie. Podczas wydarzenia otrzymasz darmowy dostęp do platformy Immersive Labs, będziesz miał/miała okazję dowiedzieć się, jak właściciele aplikacji mogą bronić się przed atakami, przećwiczyć wiele technik używanych w życiu codziennym pentestera, w tym SQL Injection, Cross Site Scripting, Remote Code Execution i wiele innych. Będzie to dobra okazja do nawiązania kontaktów i świetna zabawa. Rozpocznij swoją podróż z cyberbezpieczeństwem z Goldman Sachs, zarejestruj się przez GS Events do 10 marca i wygrywaj nagrody! Jeżeli macie jakieś pytania, napiszcie na recruitment-poland@gs.com.

25.02.2021

Grupa Danone.

W marcu Grupa Danone cykl spotkań w formie online dla studentów. Każde spotkanie to możliwość poznania przez studentów praktycznych aspektów pracy w konkretnym obszarze biznesu, zadania pytań naszym pracownikom, a tym samym być może odkrycia, w jakim kierunku będą chcieli się rozwijać po studiach.

Spotkania będą odbywać się w godzinach: od 10:00 do11:30 w poszczególne dni marca (pełen plan w załączniku). Wydarzenia będą promowane na naszym FB, gdzie będziemy zbierać zapisy, a następnie prowadzić je na platformie WEBEX.

24.02.2021

Hangout with PwC!

Dołącz do ponad 2000 zadowolonych uczestników cyklu szkoleń online - Hangout with PwC! Ruszyły zapisy do III edycji, w której przygotowaliśmy dla Was 4 ścieżki tematyczne - #Tech, #SocialImpact, #Business oraz #SoftSkills. Sprawdź wydarzenie i zapisz się na interesujące Cię szkolenia: link

strona 1 z 9

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl