Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 19.06.2018
Ilość odwiedzin: 111514284
Aktualnie użytkowników: 2747
W tym zalogowanych: 1

 

Aktualności

strona 1 z 8

19.06.2018

Szkoła Pionierów PFR

Szkoła Pionierów PFR to międzynarodowy program edukacyjny dla przyszłych polskich przedsiębiorców technologicznych i wizjonerów. Dzięki 3-tygodniowym warsztatom prowadzonym we współpracy z partnerami w Warszawie oraz tygodniowemu szkoleniu realizowanemu w University of Cambridge uzupełnisz swoje kompetencje o:
- kluczowe umiejętności biznesowe;
- technologiczny know-how w wybranych sektorach;
- zdolność do innowacyjnego i społecznego myślenia;
- możliwość budowy międzynarodowych sieci współpracy.
Warsztaty prowadzone w Warszawie zostaną przygotowane przez partnerów merytorycznych programu - duże firmy technologiczne, start-upy z odnotowanymi sukcesami, ekspertów innowacyjnych sektorów - w oparciu o model zajęć wzorowany na najnowocześniejszych metodach edukacyjnych.


więcej 

19.06.2018

Young Professionals Programme

Ministerstwo Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje, że Sekretariat Generalny Organizacji Narodów Zjednoczonych rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do egzaminu Young Professionals Programme (YPP). Po raz kolejny w gronie 65 państw uprawnionych do wzięcia udziału w egzaminie znalazła się Polska. Młodzi Polacy zainteresowani karierą w ONZ i spełniający kryteria programu mają możliwość przystąpić do egzaminu, po którym mogą zostać międzynarodowymi urzędnikami w Sekretariacie Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Więcej informacji na stronie

19.06.2018

Konkurs o Nagrodę Prezesa NBP

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w kolejnych edycjach Konkursów o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską (XI edycja) oraz doktorską i habilitacyjną (VI edycja).
Celem konkursów jest zwiększanie zainteresowania studentów, absolwentów i pracowników naukowych tematyką makroekonomii i finansów, a w szczególności polityki pieniężnej i rynków finansowych. Konkursy od lat cieszą się dużym zainteresowaniem absolwentów uczelni wyższych i pracowników naukowych. W czasie poprzednich edycji Kapituły, składające się z autorytetów świata akademickiego, miały okazję ocenić ponad tysiąc prac dyplomowych.

W tegorocznych edycjach mogą wziąć udział autorzy prac magisterskich obronionych w roku 2017 oraz autorzy prac, na podstawie których w latach 2016 ? 2017 uzyskali stopień naukowy doktora lub doktora habilitowanego. Zgłoszenia do konkursu mogą dokonywać autorzy, a także uczelnie i promotorzy/recenzenci.

Więcej informacji na stronie


19.06.2018

Od Juniora do Seniora

Zapraszamy do kampanii społecznej "Od Juniora do Seniora"
Wejście na rynek pracy to w dalszym ciągu wielkie wyzwanie dla Juniorów, dlatego ponownie chcielibyśmy choć o drobinę w tym pomóc. Niewiele alternatyw to tylko jedna strona medalu. Pamiętajmy, że osoby na początku swojej przygody z programowaniem nie mają pojęcia, jak się za to dobrze zabrać, od czego zacząć, czy też jakich błędów nie popełniać.
Portal Just Join IT to obecnie najpopularniejszy job board dla polskich programistów, staramy się też dawać jak największy wybór tym, którzy mają najtrudniej, czyli właśnie Juniorom, dla których ogłoszenia znajdziesz dokładnie tutaj, jednakże to nie wszystko. Więcej informacji na stronie

19.06.2018

#Map_IT! Mapping Hackathon

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu #Map_IT! Mapping Hackathon. Impreza organizowana jest wspólnie z Kołem Geografów Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz z Kołem Naukowym Geodetów DAHLTA AGH.
Konkurs odbędzie się w dniach 17-18 listopada w Krakowie. Hackathon adresowany jest do studentów, doktorantów i absolwentów wyższych uczelni zainteresowanych technologiami mapowymi. Zadaniem drużyn będzie budowa rozwiązania wykorzystującego Here Api w ramach jednego z proponowanych tematów:
- Environment,
- Social Responsibility,
- Smart Cities,
- Smart Mobility, Public Transportation & Logistics,
- Sports & Tourism.

Podczas trwającego 24 godziny hackathonu uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach z Here Api, które prowadzone będą przez pracowników HERE, a także w warsztatach z prezentacji i wystąpień publicznych. Mentorami wydarzenia są przedstawiciele firm i instytucji, którzy będą służyć uczestnikom swoją wiedzą w trakcie trwania prac. Kryteria oceny powstałych projektów będą uwzględniać kreatywność, interdyscyplinarność i możliwość praktycznego wykorzystania.
Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie oraz na Facebooku


14.06.2018

Tubądzin Design Awards

strona 1 z 8

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl