Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 24.01.2020
Ilość odwiedzin: 146204317
Aktualnie użytkowników: 1894
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 1 z 11

14.01.2020

JUNIOR ENGINEER PROJECT - program płatnych staży w automotive

Zachęcamy do skorzystania z propozycji Opel Manufacturing Poland - płatnego stażu połączonego z realizacją jednego ze wskazanych przez firmę projektów SZCZEGÓŁY.
Staż rozpoczyna się w lutym, trwa 6 miesięcy. W zależności od projektu może odbywać się w Gliwicach lub Tychach. Zapraszamy!

13.12.2019

Global Manufacturing Academy - program płatnych staży w automotive

W imieniu tyskiej fabryki FCA Poland zachęcamy studentów II stopnia studiów w PŚ do aplikowania do programu stażowego i realizacji jednego z zaproponowanych projektów - ZOBACZ LISTĘ.
Firma proponuje ambitne tematy do zrealizowania, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy w zespole. ZOBACZ SZCZEGÓŁY.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do kontaktu: kariera@polsl.pl. Pierwsze staże zaczynają się już w styczniu, nabór prowadzony jest w trybie ciągłym. Zapraszamy!

24.01.2020

Unijny program stypendialny EIT Digital Master School

Program studiów magisterskich EIT Digital Master School w ramach których Student otrzymuje możliwość studiowania w dwóch różnych krajach (entry oraz exit university) kończąc z podwójnym dyplomowaniem oraz certyfikatem EIT. Ofertą programu są niszowe kierunki okołoinformatyczne tj. cyberbezpieczeństwo, data science, fintech, systemy autonomiczne i inne dostępne na stronie internetowej (https://masterschool.eitdigital.eu). Program wspierany jest edukacją w zakresie innowacyjności w IT mający na celu wykształcenie nowych europejskich przedsiębiorców w wyżek wymienionych dziedzinach.
Aplikacje na studia niedawno się zaczęły, stąd najwyższy czas, aby zacząć reklamować ten program, a potrwają do 17 kwietnia 2020. Ewentualni studenci mogą sporo zyskać, ponieważ program jest bardzo młody, a także atrakcyjny finansowo za którymi stoi Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT). EIT jest instytucją podlegającą bezpośrednio Unii Europejskiej. Studenci z Polski są w stanie otrzymywać:

więcej 

10.01.2019

CSR Masters - konkurs dla studentów

Masz ciekawy pomysł lub tworzysz projekt, ale brakuje Ci środków finansowych na jego realizację? Konkurs CSR Masters pomoże Ci w tym! Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy i walcz o 5000 zł.
Gorąco zachęcamy Was do udziału!

08.01.2020

"Digital Ambassador of Poland"

Wystartował konkurs "Digital Ambassador of Poland", którego celem jest promocja Polski, poszczególnych miast akademickich i uczelni przez zagranicznych studentów i absolwentów polskich szkół wyższych.
Zgłoszenia do 13 stycznia. SZCZEGÓŁY.

23.12.2019

Akademia Liderów XXI Wieku

W imieniu Stowarzyszenia Latawiec zachęcamy do udziału w projekcie będącym okazją dla aktywnych młodych ludzi, którzy chcą zdobyć doświadczenie w zarządzaniu zespołem, realizować akcje społeczne, być liderem i zmieniać na lepsze otaczający świat. Akademia potrwa 10 miesięcy, pierwszy zjazd w styczniu 2020 roku.
Projekt skierowany jest do osób w wieku od 18 do 29 lat, mieszkających na terenie województwa śląskiego. Udział bezpłatny.
SZCZEGÓŁY.

strona 1 z 11

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl