Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 09.04.2020
Ilość odwiedzin: 152071151
Aktualnie użytkowników: 2979
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 1 z 6

19.03.2020

BKS - Praca zdalna w czasie epidemii.

Na czas zagrożenia wynikającego z rozprzestrzeniania się koronawirusa pracownicy Biura Karier Studenckich wykonują pracę w trybie zdalnym.
SZCZEGÓŁY

20.03.2020

Katalog ITPiP 2020 - już dostępny!Kliknij i oglądaj.

08.04.2020

ZDOBĄDŹ MENTORING ONLINE I WSPARCIE FINANSOWE DO 25 000 EURO NA ROZWÓJ SWOJEGO POMYSŁU!

EIT Digital Venture Program wspiera przedsiębiorcze zespoły z pomysłami na biznes w zakresie technologii cyfrowych, by mogły sfinalizować swoje MVP i rozpocząć działalność. Program oferuje intensywny ośmiotygodniowy program mentoringowy realizowany jednocześnie przez pięciu partnerów regionalnych EIT Digital w Grecji, na Łotwie, w Polsce, Portugalii i Słowenii. Zespoły otrzymują również wsparcie finansowe w wysokości do 25 000 EUR w 3 etapach od MVP, przez rejestrację firmy do znalezienia pierwszego inwestora. Najlepsze zespoły z Polski, Słowacji i Czech będą wspierane przez Krakowski Park Technologiczny i sieć najlepszych ekspertów w Europie.

EIT Digital Venture Program pomaga przedsiębiorczym zespołom
z pomysłami deep tech w:

- Stworzeniu lub dokończeniu MVP
- Założeniu spółki
- Znalezieniu pierwszego inwestora i/lub klienta
- Dołączeniu do europejskiego ekosystemu innowacji
Szukamy:
Multidyscyplinarnych zespołów (jeszcze nie firm) z innowacyjnym pomysłem na biznes, proof of concept lub prototypem w dziedzinie cyfrowego przemysłu, cyfrowej technologii, cyfrowego wellbeing, fintech lub smart cities.
APLIKUJ DO 26 KWIETNIA 2020!
Szczegóły, regulamin i formularz aplikacyjny tutaj
Zwycięskie zespoły z 2019 r. tutaj
Chcesz się dowiedzieć czy Twój pomysł się kwalifikuje do porgramu? Masz pytania? Napisz sbazan@kpt.krakow.pl

Dołącz do naszego wydarzenia na facebooku i bądź na bieżąco!

18.12.2019

Zostań architektem przyszłości ? International VELUX Award

Uwaga studenci architektury! Rejestracja do IX edycji International VELUX Award tylko do 15 kwietnia!

Grupa VELUX zaprasza studentów architektury do wzięcia udziału w IX edycji największego globalnego konkursu International VELUX Award.
Wygrana to zarówno cenne nagrody pieniężne, jak i szansa dla studentów do zaistnienia w międzynarodowym gronie młodych architektów z całego świata, pochwalenie się swoją kreatywnością przed międzynarodowym jury, którego przewodniczącą w tej edycji została znana francuska architektka Odile Decq, a przede wszystkim możliwość pokazania swojej wizji świata. Laureaci otrzymują również nagrody pieniężne.
Rejestracja potrwa do 15 kwietnia 2020 roku - iva.velux.com.

31.03.2020

Kariera w Deloitte

Trwa wiosenna rekrutacja podczas której przygotowaliśmy ponad 200 różnorodnych płatnych i merytorycznych praktyk. Do naszych zespołów dołączyć mogą studenci co najmniej trzeciego roku i absolwenci, mający zdolności analityczne i dobrze mówiący po angielsku. Niezależnie od kierunku studiów. Aplikacje online można przesyłać do 8 kwietnia.

Na chętnych czekają praktyki w działach: Audytu, Doradztwa Podatkowego, Konsultingu i Doradztwa Finansowego i zespołach technologicznych. Praktyki w Deloitte to unikalna szansa na zdobycie doświadczenia, które na pewno zaprocentuje w przyszłej karierze.
Więcej informacji na stronie


31.03.2020

Zgłoszenia do V edycji konkursu dla studentów Audit OdyssEY wciąż trwają

Zgłoszenia do V edycji konkursu dla studentów Audit OdyssEY wciąż trwają! To idealna okazja do tego, by bez wychodzenia z domu sprawdzić, jak w praktyce wygląda zawód audytora i czym jest badanie sprawozdań finansowych spółek.
Jest to konkurs skierowany do studentów wszystkich kierunków, zainteresowanych finansami oraz rachunkowością, którzy chcą w praktyce zobaczyć z jakimi zadaniami zmaga się audytor w codziennej pracy. Konkurs składa się z trzech etapów. Pierwszym z nich jest zarejestrowanie zespołu (3- lub 4-osobowego) oraz rozwiązanie testu online, który sprawdza wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości. W drugim etapie teamy rozwiązują zadania podczas transmisji na żywo. Drużyny z największą liczbą punktów są zapraszane na dzień pełen wyzwań, czyli finałowe case study - etap trzeci. Zespół, który najlepiej poradzi sobie z finałowym zadaniem wygra m.in. 20 000 zł i ofertę kariery w EY. Bardzo wysoko oceniane są umiejętności nawiązywania relacji z klientem, zdobywania informacji, współpracy
z różnymi działami w firmie oraz analiza otrzymanych informacji.
Więcej informacji na stronie
Zgłoszenia zostały przedłużone! Na wszystkie chętne zespoły czekamy do 14 kwietnia!


strona 1 z 6

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl