Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 22.09.2021
Ilość odwiedzin: 196024426
Aktualnie użytkowników: 2403
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 1 z 15

10.09.2021

JUNIOR ENGINEER OPEL MANUFACTURING POLAND

W imieniu OPEL MANUFACTURING POLAND zapraszamy studentów ostatniego roku studiów I/II stopnia lub absolwentów kierunków technicznych do udziału w płatnym programie stażowym obejmującym realizację jednego ze wskazanych przez firmę projektów: ZOBACZ.
Staż trwa 6 miesięcy (10.2021 - 03.2022), jednym z wymagań jest dobra znajomość języka angielskiego. Pozostałe informacje ZOBACZ.

21.09.2021

Dołącz do Shapers of the Future!

Nowa edycja programu rozwojowego dla młodych liderów, którzy dbają o dobro społeczne i publiczne oraz interesują się innowacyjnością.

Jeśli jesteś członkiem organizacji pozarządowej, politycznej lub akademickiej i uważasz, że wspieranie innowacyjności jest ważne, to powinieneś zgłosić się do tego programu!
Uczestnicy przez czas trwania szkolenia będą pracować warsztatowo pod okiem trenerów, aby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu Design Thinking, innowacji społecznych oraz doskonalić umiejętności pracy zespołowej i kreatywnej.

Co gwarantujemy? Świetną atmosferę, profesjonalny zespół trenerów i praktyczną wiedzę, którą możesz wykorzystać w swojej codziennej pracy.
Nie musisz martwić się o noclegi i wyżywienie ? to wszystko zapewniamy na czas trwania warsztatów.

KIEDY: 20-23 października 2021 r.
GDZIE: Kraków, Polska
DLA KOGO: studenci, absolwenci i młodzi liderzy z całej Polski.
TERMIN ZGŁOSZENIA: 4 październik 2021


Dołącz do wydarzenia
Więcej informacji

Projekt jest realizowany przez Fundację Warsztat Innowacji Społecznych przy współpracy Fundacji Konrada Adenauera w Polsce oraz Miasta Kraków.

21.09.2021

Staż z możliwością zatrudnienia w branży nowych technologii ? Hikvision Digital Technology

Hikvision to wiodący międzynarodowy dostawca produktów i rozwiązań związanych z bezpieczeństwem i monitoringiem. Firma powstała w 2001, a obecnie jest jednym z najbardziej cenionych i najszybciej rozwijających się producentów w branży zabezpieczeń na świecie. Weź udział w naszym programie stażowym i bądź blisko najnowocześniejszych technologii! Być może to Ty dostaniesz zatrudnienie i rozpoczniesz swoją karierę w organizacji high tech.
Kliknij i zapoznaj się z naszą ofertą

20.09.2021

Czym jest WorldSkills?
Już w październiku, na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej w Krakowie po raz pierwszy odbędą się Krajowe Eliminacje SkillsPoland 2021 do międzynarodowego konkursu WorldSkills, który odbędzie się 12-17 października 2022 roku w Szanghaju.
WorldSkills to największe na świecie zawody umiejętności branżowych, które skupiają ponad 1300 zawodników z 85 państw. Rywalizacja toczy się w ponad 60 konkurencjach z 6 obszarów: technologia informatyczna i komunikacyjna, produkcja i inżynieria, technologia budownictwa, transport i logistyka, usługi społeczne i osobiste, sztuka i moda.

Kto może wziąć udział w konkursie?
Konkurs jest skierowany do uczniów, studentów i osób pracujących w przedziale wiekowych 18-26 lat. W etapie krajowym w ciągu 2 dni zmierzą się najlepsi zawodnicy z całej Polski, aby wyłonić najlepszego, który będzie nas reprezentował na międzynarodowym finale. Wszelkie informacje oraz formularze rejestracyjne można znaleźć na stronie wydarzenia . Organizatorem wydarzenie jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Skills Poland, a Partnerami: Politechnika Krakowska, Tech Data, AEC Design.

Dlaczego warto wziąć udział w WorldSkills?
Głównymi celami przyświecającymi od ponad 70 lat idei WorldSkills jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych, wymiana dobrych praktyk oraz budowanie wizerunku szkolnictwa branżowego. Zawodom towarzyszą rozmaite pokazy, występy i konferencje, a na miejsce zjeżdżają się przedstawiciele wiodących firm z całego świata, aby szukać potencjalnych pracowników i managerów.

20.09.2021

EXPErt SUMMIT 2021 - All about Microsoft Technologies

EXPERT SUMMIT 2021 - All about Microsoft Technologies - IX edycja największej konferencji poświęconej technologiom Microsoft w Polsce

Zapraszamy na EXPERT SUMMIT 2021 - All about Microsoft Technologies, czyli największą polską konferencję, poświęconą technologiom Microsoft w formie wydarzenia online, która odbędzie się 4 listopada 2021 r. Najważniejszą wartością konferencji będzie wysoki poziom merytoryczny prezentacji technicznych.

Skierowana jest do wszystkim do profesjonalistów branży informatycznej, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii, narzędzi i biznesu. Wydarzenie zrzesza architektów, programistów, designerów, devopsów, projekt managerów, projektantów baz danych specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli wielkiego biznesu. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez pracowników Microsoft, Microsoft MVP oraz kluczowe postacie z polskiej branży IT. Podczas konferencji na swoim wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. W trakcie trwania konferencji odbędą się wirtualne Targi Pracy IT oraz wirtualne Targi Usług IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne.

REJESTRACJA

17.09.2021

Start It Up 11 Edycja

więcej 

strona 1 z 15

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl