Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 23.04.2018
Ilość odwiedzin: 109216065
Aktualnie użytkowników: 962
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 1 z 12

20.04.2018

Trwa nabór do programu L'Oréal Polska Dla Kobiet i Nauki

Jeszcze do 30 kwietnia kobiety prowadzące badania z zakresu nauk o życiu mogą zgłaszać się do programu L?Oréal Polska Dla Kobiet i Nauki. Już po raz 18. badaczki ubiegają się o roczne stypendia oraz możliwość promowania swoich osiągnięć naukowych.

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem strony www.lorealdlakobietinauki.pl. W programie wyróżniane są dotychczasowe osiągnięcia oraz plany naukowe m.in. w obszarze medycyny, biologii, chemii, fizyki czy biotechnologii. W trzech kategoriach konkursu mogą wziąć udział kobiety na różnych etapach pracy naukowej: habilitantki (do 40. roku życia), doktorantki (do 32. roku życia)
i magistrantki (do 25. roku życia). Nowością w 18. edycji programu Dla Kobiet i Nauki jest możliwość wydłużenia o dodatkowy rok wyznaczonej granicy wiekowej w przypadku kandydatek, które pisząc pracę naukową, przebywały na urlopie macierzyńskim (odpowiednio w przypadku magistrantek do 26. roku życia, w przypadku doktorantek do 33. roku życia i w przypadku habilitantek do 41. roku życia).

więcej 

19.04.2018

III edycja Programu Stażowego Energia dla Przyszłości

Zapraszamy studentów do wzięcia udziału w III edycji programu stażowego #EnergiadlaPrzyszłości.
Jeśli interesujesz się sektorem energetycznym, jesteś ciekaw jak wygląda praca w Ministerstwie Energii oraz dużych firmach, to oferta, przygotowana przez ME wraz
z PGNiG S.A., GK PGE S.A. oraz PKN ORLEN S.A., jest właśnie dla Ciebie!
Program skierowany jest do studentów jednego z dwóch ostatnich semestrów studiów magisterskich lub absolwentów wybranych uczelni technicznych, którzy:
- nie ukończyli 27 roku życia,
- znają język angielski na poziomie co najmniej B2,
- legitymują się średnią z ocen z ostatniego ukończonego semestru studiów magisterskich na poziomie nie niższym niż 4,0.
Zaświadczenie z uczelni o byciu studentem do pobrania tutaj
Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Ministerstwa Energii
Czekamy na zgłoszenia od 23 kwietnia do 28 maja 2018 r.


19.04.2018

Raport nt. zarobków

Zapraszamy do zapoznania się z raportem firmy No Fluff Jobs na temat "Zarobków w branży IT w roku 2018"

19.04.2018

Zaproszenie na Code4Schenker

Code4Schenker jest wydarzeniem przeznaczonym dla osób, które znają podstawy programowania w dowolnym języku i chciałyby dołączyć do zespołu czołowych programistów w branży logistycznej. W dniach 19 i 20 maja br. w głównej siedzibie STC odbędzie się 24 godzinny maraton programowania podczas którego 40-stu uczestników pod okiem mentorów z branży będzie przygotowywać rozwiązania odpowiadające na wyzwania współczesnej logistyki.

STC jest jednym z liderów na międzynarodowym rynku rozwiązań IT. Jesteśmy niezwykle cenieni przez naszych partnerów biznesowych. Na Polskim rynku istniejemy od sierpnia ubiegłego roku i w tak krótkim czasie udało nam się zbudować centrum kompetencji z ponad setką ekspertów z dziedziny informatyki.

Więcej informacji tutaj

17.04.2018

SUMMER UNIVERSITY PROGRAMME

The programmes are of short duration, usually a week long, and take place over the summer months in various European countries. Their main objective is to allow students who have completed at least three years of university studies, researchers and young professionals to deepen their knowledge in the fields of European integration and international relations and to increase their understanding of the problems faced by modern society as a consequence of international developments. Topical themes are selected in close collaboration with partners in the host country.
More information there


17.04.2018

Wakacyjny, płatny staż w Polsce? Tylko z 15. edycją Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu

Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to kilkadziesiąt najlepszych polskich firm w jednym miejscu i ponad 100 płatnych staży do wyboru. Rekrutacja do jednego z najstarszych polskich programów stażowych już trwa!

Myślisz o stażu w Polsce? Mamy dla Ciebie ofertę największych polskich firm w jednym miejscu. Już ruszył nabór do 15. edycji Programu Kariera. Na chętnych studentów czeka w jednym miejscu kilkadziesiąt ofert płatnych, wakacyjnych staży z różnych branż i firm w całej Polsce. To szansa na zdobycie doświadczenia a dla wielu również zyskanie stałej pracy.

więcej 

strona 1 z 12

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl