Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy O nas

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 26.03.2019
Ilość odwiedzin: 124111429
Aktualnie użytkowników: 1615
W tym zalogowanych: 4

 

Aktualności

strona 1 z 6

12.03.2019

Inżynier XXI wieku - Program stażowy ADIENT

Adient Seating Poland zaprasza kandydatów z kierunków: Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Materiałowa, Spawalnictwo, Zarządzanie Produkcją do udziału w płatnym programie stażowym.
Szczegóły pod linkiem - KLIKNIJ.
Zachęcamy do aplikowania - rekrutacja_siemianowice@adient.com

26.03.2019

Kulturalny wolontariat - włącz się w przygotowania do ArtNocy!

Stowarzyszenie Melina z Gliwic poszukuje wolontariuszy chętnych do pomocy w przygotowaniach do 12'ArtNocy, która odbędzie się 15 czerwca w Gliwicach.
SZCZEGÓŁY Zgłoszenia do 8 kwietnia br.

26.03.2019

Jak budować świadomą kulturę organizacji? - zaproszenie na warsztat

Jak budować świadomą kulturę organizacji, która zapewni efektywność działania. Jak wzmacniać potencjał i kompetencje zespołu? W imieniu HRPolska.pl zapraszamy do udziału w warsztacie!
Nieważne czy pracujesz (lub chcesz podjąć pracę) w międzynarodowej korporacji, rozproszonym kulturowo zespole, czy w małej firmie. Obecna rzeczywistość biznesowa zmienia się bardzo dynamicznie. Aby szybko reagować na zmiany, warto nauczyć się jak budować świadomą kulturę organizacji. Świadoma kultura to świadomy - efektywny biznes.
27 marca (środa) 2019 roku, godz. 16.30-19.30 HR Masters, ul. Dolnych Wałów 7
Szczegóły.

25.03.2019

Kierunek ORLEN - program płatnych staży


Kierunek ORLEN to program 6 miesięcznych płatnych staży w strukturach Grupy Kapitałowej ORLEN. Program został zaprojektowany z myślą o absolwentach szkół średnich technicznych, studentach ostatnich lat studiów oraz absolwentach szkół wyższych.

Stażyści w trakcie stażu realizują zadania w wybranej przez siebie Spółce i lokalizacji. Pod okiem opiekunów wykonują zadania w wybranej specjalności zawodowej: Energetyki, B+R/R&D, Inwestycji, IT, UR, Sprzedaży, Finansów, Produkcji/Rafinerii i Petrochemii, Audytu, Kontroli, Bezpieczeństwa, Zakupów, Strategii i Rozwoju, Techniki/Utrzymania Ruchu.
Rekrutacja do programu stażowego Kierunek ORLEN rozpoczyna się w marcu. Osoby zainteresowane udziałem w programie stażowym aplikują w odpowiedzi na opublikowane ogłoszenie stażowe. Proces rekrutacji składa się z następujących etapów:

Zachęcamy do zapoznania się z bazą ogłoszeń KLIKNIJ.

21.03.2019

Zapraszamy na kolejną edycję konkursu Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC organizuje drugą edycję konkursu Nagroda im. prof. Romana Czerneckiego. Jest to szczególne wyróżnienie dla autorów publikujących prace, które stanowią pogłębiony głos w debacie na temat szkolnictwa i nauczania w Polsce.
Począwszy od marca br., do konkursu można zgłaszać artykuły publikowane w mediach oraz publikowane prace naukowe i popularnonaukowe na temat edukacji. Prace będą oceniane przez szerokie grono specjalistów. Autorzy publikacji, które według kapituły istotnie przyczyniają się do rozwoju rzeczywistości szkolnej i akademickiej, otrzymają nagrody pieniężne o łącznej wartości 10.000 zł. w każdej kategorii konkursu podczas uroczystej gali w listopadzie br.
Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie Państwo na stronie


21.03.2019

Rusza rekrutacja na bezpłatne studia podyplomowe w Szkole Edukacji

Poloniści, matematycy, biolodzy i historycy mają szansę rozpocząć jedyne w Polsce dzienne studia podyplomowe z zakresu dydaktyki i kompetencji psychologiczno-pedagogicznych. Nauka w Szkole Edukacji jest całkowicie bezpłatna, a studenci mogą liczyć na atrakcyjne stypendium i darmowy akademik. Rekrutacja właśnie się rozpoczęła.

W roku akademickim 2019/2020 Szkoła Edukacji PAFW i UW zaprasza studentów i absolwentów studiów magisterskich oraz nauczycieli na studia w ramach jednej z czterech ścieżek:
- Język polski
- Historia i WOS
- Matematyka
- Biologia z przyrodą

Formularz rekrutacyjny dostępny jest TUTAJ.
Szczegóły na temat rekrutacji znajdują się TUTAJ.


strona 1 z 6

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl