Nasz serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.

     

W OKRESIE WAKACYJNYM ZAPRASZAMY W GODZINACH OD 8:00 DO 16:00

• telefon: (+48) 32 237 20 75
• tel/fax: (+48) 32 237 15 59
• e-mail: kariera@polsl.pl

facebook

 

 

Wyszukiwanie w serwisie

 

Aktualności

Dla studenta,
absolwenta
Dla pracodawcy,
pośrednika
Profil
absolwenta
Prezentacja
pracodawców
Polecamy Kontakt

Logowanie

Student/absolwent

Pracodawca

Pośrednik

Informacje

Data: 08.08.2020
Ilość odwiedzin: 158742182
Aktualnie użytkowników: 1563
W tym zalogowanych: 0

 

Aktualności

strona 1 z 7

02.07.2020

WAŻNE!

UWAGA!
Chcesz skorzystać z usług Biura Karier Studenckich w siedzibie?
Umów się na spotkanie telefonicznie lub mailowo.
PRZED WEJŚCIEM PROSIMY O:
- założenie maseczki / przyłbicy ochronnej zakrywającej usta i nos,
- zdezynfekowanie rąk.

NASTĘPNIE PROSIMY O:
- zapoznanie się z regulaminem w związku z epidemią sars-cov-2
- podpisanie oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia.01.06.2020

#CRC webinars

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kształcenia w formie zdalnej Accenture, IBM i ING Tech Poland połączyły siły tworząc spin-off znanego programu w formie całkowicie zdalnej. #CRC webinars luźno nawiązuje do tradycyjnego program CRC, dając możliwość studentom skorzystania z sesji edukacyjnych prowadzonych zdalnie przez trzy firmy z branży biznesu i IT. Każda z firm zaproponuje swój cykl webinariów (ok 60 min), które tematycznie mogą się zazębiać, ukazując różne ujęcia tego samego tematu.
Szczegóły programu
Facebook
Kontakt: kariera@polsl.pl, 32-237-15-59, 32-237-20-75

19.03.2020

BKS - Praca zdalna w czasie epidemii.

Na czas zagrożenia wynikającego z rozprzestrzeniania się koronawirusa pracownicy Biura Karier Studenckich wykonują pracę w trybie zdalnym.
SZCZEGÓŁY

28.07.2020

Grant of Colour - konkurs dla studentów i młodych projektantów i architektów.

Grant of Colour, to konkurs skierowany do młodych projektantów i architektów oraz studentów. Dzięki Studium Kolorów, które dostępne jest na stronie konkursowej praca nad stworzeniem kolorowych projektów koncepcyjnych jest przemyślana i uzasadniona.

Studium kolorów, to kompendium wiedzy na temat zastosowania kolorów w przestrzeniach edukacyjno-dydaktycznych. Dzięki przedstawionym zasadom łączenia barw zgłaszane do konkursu projekty są różnorodne i niepowtarzalne.
Przed nami ostatnie 2 miesiące trwania konkursu i rozstrzygnięcie, kto z uczestników otrzyma nagrodę główną - Grant of Colour, czyli 4000 zł, kolejne osoby na podium otrzymają 3000 zł i 2000 zł. Dodatkowo wszyscy laureaci wygrywają vouchery o wartości 3000 zł od partnera konkursu - firmy Kinnarps.
Nie zwlekajcie i składajcie swoje projekty (maksymalnie 5), czekamy na Wasze zgłoszenia do 31 sierpnia 2020!

10.07.2020

Zostań Ambasadorem ING na swojej uczelni

Czym zajmują się Ambasadorzy ING?
Program Ambasadorski ING to szansa na zdobywanie doświadczenia zawodowego już na studiach. Zapraszamy do niego studentów nawet od pierwszego roku studiów, którzy chcą mieć wpływ na promowanie wizerunku ING jako pracodawcy na swojej uczelni i w mediach społecznościowych.
Ambasadorzy ING:
- organizują targi pracy, Strefy Kariery, spotkania i gościnne wykładach, które prowadzą pracownicy ING na danej uczelni,
- dbają o relacje z władzami uczelni, biurem karier, organizacjami studenckimi, kołami naukowymi i studentami,
- promują ofertę karierową banku wśród studentów i absolwentów,
- poznają i współpracują z ING w swoim mieście.
Jeśli chcecie zgłębiać tematykę employer brandingu i poznawać go pod okiem doświadczonych specjalistów, a przy tym świetnych i sympatycznych ludzi - aplikujcie do Programu Ambasadorskiego ING. Ogłoszenie i formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ.

08.07.2020

Weź udział w konkursie i wygraj stypendium o wartości 10 000 zł!

Dyrektor Instytut Wymiaru Sprawiedliwości ogłasza konkurs na najlepszą pracę w zakresie komunikacji strategicznej. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy z zakresu prawa i zwiększenie świadomości prawnej. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie pięciu esejów na wskazane przez Instytut tematy. W konkursie zostanie przyznana jedna nagroda główna, a liczba wyróżnionych prac zależy od decyzji Kapituły Konkursu.

Do udziału w nim zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, które posiadają status studenta lub są absolwentami studiów wyższych.

Wysokość nagród w Konkursie:
- Nagroda główna: jednorazowe miesięczne stypendium stażowe o wartości 10 000 złotych brutto w Centrum Analiz Strategicznych IWS;
- Wyróżnienia: miesięczne stypendia stażowe o wartości 5 000 złotych brutto w Centrum Analiz Strategicznych IWS.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
REGULAMIN KONKURSU

strona 1 z 7

 

godziny pracy: pon. - śr. 8:00 - 17:00, czw. - pią. 8:00 - 16:00         telefon: (+48) 32 237 20 75          telefon/fax: (+48) 32 237 15 59         e-mail: kariera@polsl.pl